Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1202123252685

Odpowiedzi

  • misio33, to wrzuć nam tutaj to nucenie, może akurat ktoś rozpozna? :)
  • mona80mona80 Użytkownik
    @Shaunee dzięki za ten kawałek Cher Lloyd - With Ur Love ft. Mike Posner
    Sama ostatnio szukałam :)
  • mona80mona80 Użytkownik
    edytowano 17.02.12 o 23:30
    Do łuki chodzi Ci chyba o to
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez mona80
  • mona80, proszę bardzo :)
  • witam
    szukam piosenki, ale kojaże tylko teledysk, wiem że chłopak rozmawia z jakąś dziewczyną po czy dowiaduje sie ze jego ukochana gdzies wyszla zaczyna jej szukac a ona probuje sie zabic on dobija sie do drzwi... tyle pamietam
  • Witam
    szukam piosenki z której zapamiętałem teledysk, mianowicie w klasie siedzą dzieci z nadprzyrodzonymi zdolnościami i np jeden układa sobie kostkę rubika w powietrzu itp... jest to dość stara piosenka tak mi się wydaje
  • szukam piosenki, znam tylko fragment tekstu: boy you made(lub make) me feel the life ( lub alive nie jestem pewna) yes you made me feel the life. W tekście jest też "you look so good" oraz love me like a love tonight (nie wiem czy dokładnie tak to leciało). Piosenka wolna i zmysłowa. Prosze o pomoc, bo tak mi się wbiła do głowy :((
  • zukam piosenki, znam tylko fragment tekstu: boy you made(lub make) me feel the life ( lub alive nie jestem pewna) yes you made me feel the life. W tekście jest też "you look so good" oraz love me like a love tonight (nie wiem czy dokładnie tak to leciało). Piosenka wolna i zmysłowa. Prosze o pomoc, bo tak mi się wbiła do głowy :((
  • szukam piosenki, znam tylko fragment tekstu: boy you made(lub make) me feel the life ( lub alive nie jestem pewna) yes you made me feel the life. W tekście jest też "you look so good" oraz love me like a love tonight (nie wiem czy dokładnie tak to leciało). Piosenka wolna i zmysłowa. Prosze o pomoc, bo tak mi się wbiła do głowy :((
  • ;) Szukam piosenki, nie znam wykonawcy, ale wiem, że w tekscie ma mniej wiecej takie słowa ; jej oczy straciły blask usta przestały się śmiać (?) wiem, że potem jest coś takiego dla ciebie zmienie sie byś znów mogła kochać, z góry dziękuje :P
  • Szukam polskiej piosenki. Słyszałam ją na imprezie. Niestety jedyne jakie słowa zapamiętałam to "Ty i ja" nie wiem nawet czy były one w tej kolejności:/Śpiewa tą piosenkę chłopak i słowa, które zapamiętałam powtarzają się tam najczęściej. Bardzo mi zależy, z góry dziękuje za pomoc ;D
  • Szukam piosenki, w której czarnoskóra dziewczyna jest ubrana na biało/srebrno. Niestety nie znam wykonawcy, ani tytułu, ale kojarzę, że jest ona śpiewana po francusku. W tym teledysku ta kobieta jest aniołem dla małej dziewczynki. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dzięki ;)
  • Szukam piosenki, w której czarnoskóra dziewczyna jest ubrana na biało/srebrno. Niestety nie znam wykonawcy, ani tytułu, ale kojarzę, że jest ona śpiewana po francusku. W tym teledysku ta kobieta jest aniołem dla małej dziewczynki. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dzięki ;)
  • Dziękuję bardzo o to mi chodziło ;)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.