Piosenki Z Serialu 'Piękni' ('Beautiful People')

13

Odpowiedzi

  • nie wiecie ile odcinkow ma druga seria i gdzie ja mozna znalezc??
  • Druga Seria jest. Była emitowana w stanavch w listopadzie 2005. Skłąda isę z 10 odcinków. Liczny na to ,z emoże od wrzesnia by ja puścili. Np. w godzinach po południowych w TV4 ,bo przeciez współpracuje on ze słoneczna telewizja.... :///
  • A ja szukam piosenki która spiewał chłopak wczoraj w ostatnim odcinku tuz przed tym pokazem sukienek z modelkami na wybiegu jesli sie nie myle. zna ktos? pomocy!
  • a ja szukam piosenki ktora jest na koniec kazdego odcinka ....
  • g0niag0nia Użytkownik
    Druga edycja na pewo jest i bedzie musiala zostać emitowana bo po pierwsze to miala dużą oglądalność a po drugie skończyło sie tak nie wiadomo jak ;D więc wszystkim pięknym zyczę cierpliwości i udanych wakacji ;) nie długo na pewno pojawią sie nowe odcinki! pozdrawiam ;)
  • Ja też kocham ten serialmam nadzieję że będzie druga seria na polsacie. I to jeszcze w wakacje.
  • ja szukam piosenki ktora byla w 16 odcinku
  • ja również szukam tej piosenki. i znaleźć niestety nie moge
  • Pogoda na miłość składa sie z 5seri. teraz kręcą 6. :)
    a odcinki można sciągnąć z neta.

    a co to 'Beautiful people' to też pewnie bedzie w necie. trzeba dobrze poszukac :)
  • pogoda na miłość to swietny serial. obejrzalam juz 5 serie i czekam na 6. warto ;)
    kazda seria ma po 20-22 odc ;)
  • i "pogoda na milosc" i "piekni" sa swietne :) mam nadzieje ze jednak bedzie 2 seria pieknych.. :) a jak ktos znajdzie link do pobrania odcinkow to bardzo prosze o umieszczenie na tym forum linka ;) pozro dla wszystkich fanow ;))
  • Niestety mam dla Was złą wiadomość :( ponieważ ja również polubiłam ten serial napisałam do Polsatu i oto jaką dostałam odpowiedź:
    "16 lipca wyemitowaliśmy ostatni odcinek 1 sezonu serialu "Piękni". Na chwilę obecną w naszych najbliższych planach emisyjnych nie jest uwzględniony 2 sezonu tego serialu."
    Więc musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać...
  • Oooo baaaardzo mi się to nie podoba, baaaaardzo :( ;( Ciekawe czy w ogóle puszczą 2 sezon. No, ale wygląda na to, że 2 sezon w ogóle istnieje. Bo wszedzie ludzie piszą, że nie ma.
  • Hmm napisałam ponownie do Polsatu w tej sprawie czy zamierzają wyemitować drugi sezon i czekam na odpowiedź. Zapytałam czy jest możliwość przyspieszenia tego np przez jakieś pismo. Zobaczymy co odpowiedzą.
  • Daj znać jak odpowiedzą ;)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.