Muzyka z serialu

Szukam Piosenki Z Serialu " Nie Igraj Z Aniolem "

11112141617

Odpowiedzi

  • szkoda:(:(:(:face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying:
  • Lubie was. Oglądałam wszystkie wasze odcinki.:face-angel::face-smile:
  • Szkoda że wasze odcinki się skończyły. Dlaczego?:face-sad::face-crying:
  • bo się film skończył :D
  • jak ta piosenka sie nazywa
    piosenka jak się zaczyna nie igraj z aniołem
    :face-smile:
    pisAĆ
  • Chodzi Ci pewnie o:
    La nueva banda- solo tu

    A meksykanie nic nie odpisali... Pozbawili mnie marzeń :(
  • Szkoda, że nie można znaleźć tej melodii z chórkiem.. Ale ja nie wiem, przecież powinna gdzieś być.. Ale Wy szukałyście, ja też szukałam i nic.. No ale może jeszcze ją znajdziemy, albo ci Meksykanie odpiszą, nie traćmy nadziei :)
    Pozdrawiam :):)
  • :face-plain::face-plain::face-plain:
  • jak się nazywa melodia która rozpoczyna 9 odcinek nie igraj z aniołem??
  • Ennio Morricone Le Vent, Le Cri tytuł pewnej melodi lecacej w serialu:) troszczkę się różnią ale prawie takie same :)
  • Hej. Szukam piosenki, której słowa leciały tak : "bo ty pierwsza nauczyłaś mnie miłości więc dziękuje ci dziewczyno.." Czy zna ktoś może jej tytuł bądź wykonawcę? z góry dziękuję ;*
  • Cześć! szukam piosenki z ostatniego odcinka (194), która jest gdy Marichuy tańczy na weselu z Juanem Miguelem, a później są ich wspomnienia. Ona zadedykowała ją Juanowi Miguelowi. Na początku facet śpiewa bez muzyki, a początek tej piosenki jest tłumaczony na polski. Wydaje mi się, że tekst jest taki sam jak Solo tu.
    Będę wdzięczna za pomoc, bo już wszystko przeszukałam.
  • Od 17 sierpnia serial "Nie igraj z aniołem" od początku na tv4 o 15:00 :)
  • a ja szukam piosenki z 9 odcinka nie igraj z aniołem jak Marichuy tańczy i śpiewa przy włączonym telewizorze w domu Juana Miguela . pomóżcie prosze ... :face-crying: :face-crying:
  • Ta piosenka z 9 odcinka przy telewizorze to: Valentin Elizalde - Vete Ya:face-smile:
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.