Problem Ze ściąganiem Plików MP3

13»

Odpowiedzi

  • rzeczywiście jest problem ze ściągniętymi plikami ale wystarczy wpisać w nazwie pliku rozszerzenie ".mp3" i wszystko działa :P. Ekipa wrzuty z tego co mi wiadomo w tej chwili pracuje nad nowymi rozwiązaniami stąd te komplikacje.
  • u mnie serwis dwrzuta.pl działa:face-smile:
  • u mnie tez działa, wystarczy skopiować adres pliku będąc na wrzucie, otworzyć nowa zakładkę, tam wpisać www.dwrzuta.pl, po otworzeniu strony wkleić skopiowany adres i nacisnąć pobierz, potem pokazuje się strona z mała ikona na środku "pobierz plik". Wystarczy to nacisnąć i plik zaczyna się pobierać. Myślę, że trochę pomogłam
  • www.drzuta.pl działa :face-devil-grin:
    Na zrzuta.eu nie dało się ścagać bo później za każdym razem ttrzeba bło otwerać ręcznie, co wpierniczało szczególnie przy kopiowaniu pliku na telefon gdzie nie dalo sie go otworzyć;/:face-sad::face-plain::face-crying:

    Dzieki:face-smile: :face-monkey::face-angel:
  • mi niestety przy ściąganiu kolejnego utworu z dwrzuta.pl pokazuje się "błąd 404" o następującej treści:
    Mogą wystąpić chwilowe problemy z bezpośrednim pobieraniem plików z wrzuta.pl.
    Trwają prace nad przywróceniem pełnej funkcjonalności serwisu.
    Do tego czasu prosimy użyć wyszukiwarki znajdującej się powyżej.
    Strona nie istnieje.
    Użyj wyszukiwarki lub skorzystaj z linków poniżej, aby odnaleźć interesujące Cię materiały.
    już niestety któryś raz tak się stało :( co dalej?
  • PawmasterPawmaster Administrator
    Można użyć rozszerzenia Video DownloadHelper dla przeglądarki Firefox [link:addons.mozilla.org] i po rozpoczęciu odtwarzania kliknąć na ikonę dodatku, po zapisaniu pliku trzeba dodać do nazwy pliku rozszerzenie ".mp3"
    Podziękował(a) (1)Gość
  • U mnie dwrzuta działa... ale szkoda że ściągnik padł.... jakoś lepiej się ściągało :(
  • niestety nic to nie daje :( czy jest jeszcze jakiś inny sposób by ściągać utwory z wrzuty? : (
  • chyba się udało, dzięki Stary! :)
  • kurcze, wiecie znowu mam ten sam problem. co z tego, że daje się pobierać, jak z winampa klikam prawym przyciskiem na utwór, daje "wyślij do...", "napęd usb" i jest komunikat: niektóre utowry są zapisywane w nieobsługiwanym formacie i nie zostaną przesłane", a chodzi mi tylko o to, by te pobrane utwory przesłać na mp3... : (
  • [link:dwrzuta.pl] juz sciaga wszystko wlasnie mi napisali bo sie ich pytalam:face-smile::face-smile::face-smile:
  • Chyba jednak nie, raz na jakiś czas daje radę...
    A tak to z Java jest jakiś problem...
    Co za szit, żeby już ani ściągnik ani dwrzuta to przesada...
  • mi na [link:dwrzuta.pl] sciaga wszystko, co ci nie działa?
    podaj adres.
  • Nie no, raz na jakiś czas jest jakiś problem z Javą... ale daję radę :)
    Dziewczynki muszą dać sobie radę bez facetów :)
    Dzięki :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.