Animowany teledysk, 3 wariatów daje nogę z zakładu by…

Szukam teledysku, który widziałem na playliście z animowanymi teledyskami na YT w okolicach 2015r. (teledysk może byc starszy).

FABUŁA: 3 wariatów w kaftanach (jeden to typowy łysy„dryblas”) ucieka z wariatkowa. Ich celem jest drzewo na którym są wyryte inicjały (jego zdjęcie miał jeden wariat w swoim pokoju). Wariaci udają się w podróż, za nimi rusza pościg (z zakładu). W końcu docierają na miejsce, jeden z nich dostaje nóż do ręki (okazuje się że mógł z kaftanu wydostać się cały czas…;) i ten nanosi swoje inicjały. Chca zrobic pamiątkowe zdjęcie z tym drzewem, wtedy łapie ich z zaskoczenia personel medyczny. wszytsko utrwala się na zdjęciu. Trójka trafia z powrotem do zakładu, zadowoleni z siebie oglądają to zdjęcie. KONIEC.

GRAFIKA: Pastelowe kolory. wszystko czyste, brak tekstur lub minimum. Animacja dosyć płynna. Być może samochód częściowo w 3-d. Postaci bez czarnych cieni, ogólnie czarnego a koloru albo mało albo brak

MUZYKA: To głównie utwór muzyczny, dosyć wesoły. Głównie zapamiętałem ukulele, ale nie wiem czy przez cały czas czy wyraźne tylko w którymś momencie. Śpiewa facet,a raczej nuci. Może coś po francusku, a może to wymyślone słowa. Tyle.

Ktoś coś?

Odpowiedzi

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.