Muzyka z reklamy

Tytuł Piosenki Z Tej Reklamy?

Odpowiedzi

 • wiadomo tyle :


  Szanowni Państwo,

  Bardzo nam miło, że zainteresowali się Państwo piosenką z naszej nowej reklamy. Już możemy potwierdzić - to NOWA Monika Brodka! Poniżej tekst naszego newsa z www.allfestivals.pl (nasza strona poświęcona festiwalom na której do zdobycia mnóstwo muzycznych nagród):

  "Piosenka, którą słyszycie w naszej reklamie to premierowy materiał z nowej płyty... Moniki Brodki (na płycie będzie wersja po polsku). Zaskoczenie? I to jakie! Słyszeliśmy sporo materiału z tej płyty i jesteśmy przekonani: to będzie WIELKIE WYDARZENIE!

  Dlatego jesteśmy zaszczyceni, że Hortex All Festivals mógł zostać partnerem tego projektu (a dokładnie: sponsorem dokumentu DVD o powstawaniu płyty)!

  Kiedy będzie dostępna cała piosenka? Nie wiemy dokładnie, ale Monika Brodka na swoim MySpace pisze, ze premiera płyty już we wrześniu - nie możemy się doczekać!"

  Dodamy tylko, że w Horteksie staramy się, żeby naszym reklamom zawsze towarzyszyła dobra polska muzyka - w naszych spotach mogli Państwo usłyszeć między innymi Novikę, Smolika, Piotra Kupichę, a ostatnio piosenkę "Lovely Place" w wykonaniu Krzysztofa Kubisia (podobała się tak bardzo, że specjalnie dla Państwa nagraliśmy jej pełną wersję!). No a teraz: Monika Brodka!

  Pozdrawiamy

  Zespół Hortex All Festivals
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.