Zapomniane kawałki techno z około 2000 roku

Przypomniało mi się ostatnio parę kawałków, które za dzieciaka miałem na kasecie. Kilka udało mi się odszukać, ale skończyły mi się pomysły na odnalezienie pozostałych 4, a nie słyszałem ich z 15 lat. 1. Piosenka rozpoczyna się dźwiękiem nalewanego do kufla piwa, po czym jest głośne beknięcie i dalej techno-sieczka. 2. Kolejna stara techniawa, nawet wpadająca w ucho, co jakiś czas powtarzają się w niej słowa "in my house". 3. Kawałek podobny do Music Instructor - Supersonic, z tym że to raczej inny wykonawca bo przepatrzyłem wszystko i nie znalazłem. W kawałku śpiewały jakieś dziewczyny, tekstu nie skojarzę :( 4. Tutaj niby taki techno-łomot, ale cały utwór był oparty na dość ostrym, gitarowym riffie, jakby wycięty z dobrego, metalowego kawałka :) Od lat słucham głównie metalu, ale z czystego sentymentu posłuchałbym tych utworów.

Odpowiedzi

 • mati11730mmati11730 Użytkownik
  edytowano 14.01.22 o 19:02

  Apollo 440 - Ain't Talkin' 'Bout Dub

  Zmieniony przez mati11730
 • DJ KC - We Like the House (Extended Mix)

  1. Tekst "In my house" powtarzał się w utworze Westbama "4th floor", może to ten? Choć to nie jest techno-łomot. 3. Jeśli podobny do "Super sonic" i z kobiecym wokalem to mogła być Shannon "Let the music play" w jakimś remiksie.
 • sprawdz jeszcze na yt Flying Steps

 • 4 - Sprawdz Joy Kitikonti - Dirty Summer.

 • Apollo 440 - Ain't Talkin' 'Bout Dub - To jest ten riff! I dopiero teraz skojarzyłem, że przecież jest to Van Halen... Ale w utworze, o który mi chodziło, praktycznie nie było tekstu, gitara była słyszalna głośno, trochę wolniejsze tempo i mocny bas. Ale już mam trop - będę szukał w wolnej chwili. Dzięki! :)

  DJ KC - We Like the House (Extended Mix) - nie to, tamten kawałek był też szybszy od tego.

  Westbama "4th floor" - też niestety nie :(

  Shannon "Let the music play" - też zupełnie nie to :( Wysiliłem trochę pamięć i wydaje mi się, że w refrenie chyba padały słowa "...let the party get started..." lub coś podobnego, ale pamięć może mnie mylić.

  Flying Steps - przepatrzyłem wszystko i nic, choć rzeczywiście podobne i już myślałem, że to ten wykonawca.

  Dzięki za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi :)

 • Dan Winter - Get this party started

 • Też nie podobne

 • Ten riff z Van Halena był jeszcze użyty w nutce David Guetta - blast off ale to trochę za świeży kawałek żebyś słuchał go na kasecie ;3

 • Benny Benassi - Happiness Factory

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.