Co to za utwory ew. też mix tego utworu?

Utwóry pochodzą z Kuchar For Listeners Vol. 2, który mam na płycie a jakoś nie ma tego setu w internecie chyba. Fiestów trochę jest ale na tą wersję nie trafiłem. Ten Drugi mam wrażenie, że To Max Farenthide. Miałem gdzieś kiedyś ten utwór osobno.

- Fiesta.mp3
Chyba Max Farenthide -.mp3

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

 • up

 • Albertk1990Albertk1990 Użytkownik
  edytowano 3.03.18 o 10:00

  Kolejny Athem Floorfilli? Nie spodziewałem się tego. Chyba lekko różnią się te wersje ta, której podałem fragment i ta, której podałeś tytuł. Jeśli się nie mylę z tym to ta mi się bardziej podoba. Dzięki PS: Nie wiedziałem, że to jest tak stare ale w sumie tak ma być:)

  Zmieniony przez Albertk1990
 • Jednak powiem, że fajnie byłoby znaleźć również tą wersję, którą podałem. Oba są dla mnie równie fajne. Na mój słuch moja wersja jest gdzieś z 2006-2008. Podobny problem miałem ze znalezieniem pewnej wersji DJ Bazz - Andre & Michelle. Na szczęście Midomi tamten utwór znalazł jako Svenson Gielen - Twisted (Original Mix) co okazało się idealnym trafem. Mojej wrzuty nie mógł znaleźć ani midomi ani Shazam. Co dziwne trochę, bo Gdy puściłem Athem#6 od razu ją znalazł.

 • Znalazłem na płycie. To nie Floorfilla tylko to Max Farenthide Pres Disco Superstars Magic Melody Jump Extended Version

 • Pobieranie danych...

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.