Poszukuję piosenki w której pojawiają sie słowa w refrenie singing the song ....laj lajlalala ...

Witam . Poszukuję pewnej piosenki, bardzo rzadko puszczają ja w radio .Mam nadzieje ze pomożecie mi Państwo . Dziś - może ktos słyszał , puścicli ją w radio CCM tak. ok 8:20 i niestety nie powiedzieli, kto to cudo wykonuje. Pasuje mi tak na lata 80- wczesne 90 -e, śpiewa ją mężczyzna , w refrenie dołącza do niego taki delikatny chórek w tle...Jedyne słowa które zapamietałam i wychwyciłam to z refrenu " lalalalj lalala laj lala laj... singing the song.... " i to sie kilka razy powtarza w refrenie a na koncu refrenu jest " day after day " .. Prosze pomozcie, cały czas chodzi mi po głowie i tak mi zależy,że az pisze tutaj . Zachwyciła mnie , jak mało która . Muzyka w niej jest taka delikatna, jakby ballada to była, a wokalista ma taki delikatny, melodyjny głos . ...Z góry dzieki wielkie !

Odpowiedzi

 • RRobRRob Użytkownik

  trochę się zgadza, trochę nie, ale co tam dam na początek

  Jackpot - Sing My Love Song

  albo

  Red Box - The Sign

  a dasz radę zanucić? byłoby łatwiej

 • Dzieki za dobre chęci ale to nie to...Mniej gitary wiecej jakby hmmm klawiszy i jakby mandoliny? Sama nie wiem.. Jasne ze zanucę , cały dzień dziś to nuciłam od kiedy ją usłyszałam...Ale nie wiem jak się nagrać ::(

 • Tak melodyjnie przeciąga / akcentuje wokalista na "day after de-e-ej ...A "singing the song" wyśpiewywuje dośc szybo .Tak samo zreszta jak zwrotki , dosc szybko i zlewaja sie jakby w jedną masę . Natomiast na lalalalaj lalala lalalaj la la śpiewa wolniej i wyrazniej :) Tyle moge jeszcze podpowiedziec , kurcze juz do nich pisalam maila ( do radia ccm) ale cisza na razie ..!.

 • RRobRRob Użytkownik

  nagrywasz się na telefon kom., na pewno masz tam dyktafon i nagrany plik już można przesłać

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.