Poszukiwani wykonawcy i tytuły dwóch piosenek

Witam,

poszukuję wykonawców i tytuły dwóch utworów, które słuchałem kiedyś w dzieciństwie. Miałem je na kasecie (razem z innymi piosenkami italo disco, euro disco, synth pop). Było na niej wiele utworów, które udało mi się już zidentyfikować. Ale pozostały mi te dwa, których mimo przesłuchania wielu, wielu mixów w internecie nie udało mi się znaleźć. Oczywiście kasety nie posiadam.

Pierwsza z tych piosenek zaczynała się powoli, po czym z czasem nabierała energi. Wokal był męski ale mówiony - na początku spokojny a z czasem co raz bardziej szybki, agresywny, wręcz krzyczany. Jedną część tekstu, którą pamiętam to coś w stylu: "I don't need you, You don't need me" (refren). Ale mogłem coś przekręcić. W końcu było to pod koniec lat 80-tych lub na początku lat 90-tych.

Drugi utwór zaczynał się samym tekstem mówionym, którego nie rozumiem (nie potrafię przypisać angielskiego) ale na słuch brzmiało to mniej więcej tak: "Atu helikut" (tak, jak się pisze). Po tym tekście następowała krótka wstawka synth następnie znowu ten sam tekst i znowu wstawka. Po czym synth już cały czas grał. Wokal raczej się później także pojawiał,

To tyle, co pamiętam. Jeśli ktoś z Was cokolwiek kojarzy, to będę wdzięczny za podpowiedzi.

Zmieniony przez Darkou
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.