Piosenki z balu przebierańców w przedszkolu

Nagrania pochodzą z kasety Video z balu przebierańców w przedszkolu na którym byłam w grudniu 1993 roku. Kto jest wykonawcą tych piosenek? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Piosenka 1 Ref: To jest właśnie taka gra, to jest właśnie taka gra, każdy chyba to rozumie, każdy chyba to rozumie. Z niej wynika prawda ta, z niej wynika prawda ta, że przegrywać trzeba umieć. Umieć!

Piosenka 2 Ref: Tak jak w szkole nigdy potem, Ci nie będzie, choć byś zjeździł za przygodą, cały świat. Jeśli nawet wszystko poznasz i zdobędziesz, nie zapomnisz tego smaku, szkolnych lat.

Piosenka 3 Ref: Bo humor jest różowy, różowy jest od dziś, zielone widzę schody, a dziś za wracam też. Dokoła świat się zmienia, w przepływie wnet marzenia. A serce do minuty, daje własny song. Poprowadź kolor owy, tam gdzie barwy są.

Piosenka 4 Ref: Dzięki naszej wyobraźni, nie jest trudno podróżować, więc gdy ciężko jest i strasznie, lepiej się pod kołdrę schować. Trudno podróżowanie znieść, siedząc sobie na tapczanie, mam więc blisko tatę, mamę, własne łóżko i śniadanie.

Piosenka 1.mp3
Piosenka 2.mp3
Piosenka 3.mp3
Piosenka 4.mp3
Zmieniony przez Anita

Odpowiedzi

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.