Mega znana piosenka, trochę ambient.

Wybaczcie, że podam tak mało informacji, no ale tak się już przytrafiło.
Łazi mi to ciągle po głowie, ponad godzinę spędziłem na YT. Myślałem, że jest to Enigma albo Enya (i być może jest ale nie znalazłem). Potem zacząłem szukać po piosenkach Era i Gregoriansów. Wciąż nic. Jest to na pewno mega popularne więc poszperałem nawet w piosenkach Celine Dion, wciąż nic.

Jedyne co mam to że refren brzmi mniej więcej tak: wpierw jest "ooooooooooo ooOooo" i potem kilka słów zaśpiewanych w rytm "ooooooooooo ooOooo, ooooooooooo ooOooo" (wiem, komicznie to wygląda). Głos żeński, głęboki ale nie było to zaśpiewane chyba bardzo wysoko, jak mówię, głęboki. Nie wiem co jeszcze mógłbym napisać. Sama piosenka ma chyba dużo ambientów (już mi się wszystko miesza więc nie wiem do końca), średnie albo nieco wolniejsze tempo, nie potrafię zdefiniować gatunku. Zwykły pop być może ale ręki nie dam uciąć.

Jedyne co mam to ten refren ooooooo ooOoooo, ćooo-ooś tam, cooo-ooś tam :) Zespoły robiące podobną muzę wymieniłem (dałbym głowę, że to Enya ale albo mi się coś mocno porąbało, albo nie natrafiłem na tę piosenkę kiedy szukałem po piosenkach Enyi). Pocieszające jest to, że kawałek mega znany, więc może z takimi szczątkowymi informacjami będziecie mi w stanie pomóc. Z góry dzięki.

Najlepsza odpowiedź

 • edytowano 19.10.14 o 06:15 Zaakceptowana
  Znalazłem. Jezusie już szukałem tego po Madonnie ale jakoś mi umknęło. Przeglądałem Roxette, Blonde, Celine Dion, Cher, Whitney Houston, Bonnie Taylor nawet i pochodne. Ale wiedziałem, że to będzie ktoś jeszcze bardziej popularny.

  Madonna - Frozen
  Pobieranie danych...


  Warto było poświęcić łącznie 5h na YT :D
  Zmieniony przez jahras

Odpowiedzi

 • Tak teraz sobie myślę, że tam jest raczej uuuuuuu uuUuuuu, ćooo-ooś tam, cooo-ooś tam, drobny detal, ale przy tych skromnych informacjach ode mnie to czy nucone jest U czy O może mieć znaczenie.
 • @jahras adiemus-adiemus?
 • jahrasjjahras Użytkownik
  edytowano 19.10.14 o 06:13
  To nie to. W prównaniu adiemus jest zaśpiewane zdecydowanie za delikatnie i łagodnie. Poza tym w piosence której szukam nie ma tak dużo chórków, o ile w ogóle są (jakieś tam pewnie są). Pewnie przesadziłem pisząc ambient, ale nie potrafię tego inaczej określić.
  Zmieniony przez jahras
 • jahrasjjahras Użytkownik
  edytowano 13.10.14 o 05:09
  Jako że informacji podałem bardzo mało, pobrałem program do tworzenia muzyki i zrobiłem prosty "odsłuch" (bez różnicy w wysokości dźwięku bo nie jestem muzykiem ;D). Kawałek zwrotki i refren który jest w innej tonacji. Odstępy między sylabami nie są idealne, w mojej głowie brzmi to trochę lepiej, ale ogólnie jest ok.  Aha, w refrenie te pierwsze 4 dźwięki to właśnie to uuuuuu-uuuUUUuuu a potem jakieś dwa prawdopodobnie trzysylabowe słowa, albo 2 zdania po 3 słowa - wiadomo.
  Bardziej dokładny już nie potrafię być, z góry dzięki za pomoc.
  Zmieniony przez jahras
 • uuuuuuuuuuu uuu uuuuuuu, taaaaaaaaa rara taaaa rara - nobody? :S
 • To jest tylko moje luźne skojarzenie,ponieważ pasuje mi tylko uuuuuuuu
  James Horner - A Kaleidoscope Of Mathematics
  Pobieranie danych...
 • werk512 to nie to. Niestety nie mam mikrofonu bo nagrałbym "nucenie". Wiem, że ten fragment z "programu do gitary" niewiele wyjaśnia, ale trzyma sylabowanie tekstu przynajmniej. Jestem pewien, że śpiewała to jakaś celebrytka z lat 90 albo może i 80.

  Uuuuuuu Uuuuu Uuuuuu, nanana, nanana
  Sory, tylko tyle mam, ale tego się trzymajmy :)

  Aha, i jak mówiłem, ta piosenka na 100% jest czy też była popularna.
 • giguklugiguklu Użytkownik
  edytowano 18.10.14 o 19:14
  @jahras ciekawe... nic mi nie mówi ten fragment, ale strzelę-natalie imbruglia-torn
  Zmieniony przez giguklu
 • @giguklu
  To nie to, zdecydowanie za szybkie i zbyt wesołe.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.