• Piosenka
    [pl.youtube.com] wiecie co to za piosenki(a)
    2 odpowiedzi Ostatnia od emileczka69 52 Pozostałe
  • Rmffm
    helol :) poszukuje pewnej piosenki, która dosyć często leciała w radio w wakacje, ale pare ...
    2 odpowiedzi Ostatnia od emileczka69 70 Pozostałe
  • Piosenki Z Linku
    Szukam piosenek oto z tej paczki [sendspace.pl] Pomóżcie plz i jeszcze poszukuje piosenki z reklamy noki ...
    0 odpowiedzi Utworzony przez piotrek1991 43 Pozostałe
  • Piosenka Ze Step Up
    chodzi mi o piosenke ktora jest na koncu pierwszej części step up.
    1 odpowiedź Ostatnia od colour_Ag 38 Muzyka z reklam
  • Piosenka Zaczyna Sie Od Dzwonka Telefonu.
    Ciężka sprawa. Piosenka zaczyna się od starego dzwonka telefonu. Ring Ring. W słuchawce słychać głos. Hello hello I love ...
    0 odpowiedzi Utworzony przez Gość 233 Pozostałe
  • Hip Hop Fatman Scoop Tytul
    [pl.youtube.com] zna ktos moze tytul kawalka bo podejrzewam ze to cos Fatman'a Scoopa
    1 odpowiedź Ostatnia od kasiula6 29 Pozostałe
  • Mastercook-grzanie Zimne W Dotyku
    szukam piosenki z tej reklamy. Jest to reklama kuchenki elektrycznej.
    1 odpowiedź Ostatnia od jackas95 76 Pozostałe
  • Piosenka Z Reklamy H&M
    PROSZE O PIOSENKE Z REKLAMY H&M:):):)!!!
    0 odpowiedzi Utworzony przez olagara 37 Pozostałe
  • Betty Blue ...
    Witam Slyszalem wczoraj piosenke (chyba jakas nowa) i koles takim spokojnym niskim glosem w refrenie spierwa ...
    1 odpowiedź Ostatnia od asia1806 38 Pozostałe
  • Najnowsza Rekalama BGŻ
    Witam, Bank BGŻ ostatnio emituje w telewizji reklamę pod haslem "pieniadze są dla ludzi". W tle ...
    2 odpowiedzi Ostatnia od Gość 33 Muzyka z reklam
  • Program..
    Zna ktoś program do przetwarzania muzyki.. ?? Np z klku utworór powycinać kawałki i skleić ...
    4 odpowiedzi Ostatnia od aankaj 74 Nie na temat
  • Sokowirówka Moulinex
    W tej reklamie wszystko samo się piecze, kroi, wyciska, sieka itp. Strasznie fajna reklama. Tu ...
    0 odpowiedzi Utworzony przez aankaj 86 Muzyka z reklam
  • Co to Za Piosenka
    Nie ma słów w refrenie, jest tylko coś takiego: "lajalajalaj lala lajalajaj oo oo" Coś ...
    4 odpowiedzi Ostatnia od Gość 70 Pozostałe
  • YCD 3 !!!!!!!!!
    Do jakich piosenek tanczyli gabriel pietrowski i michał pawłowski ze szczecina na castingu oraz ta ...
    3 odpowiedzi Ostatnia od zwariowana_lola 46 Pozostałe
  • Z Turnieju EDS
    czy ktos wie jak się nazywa piosenka w linku który podaje poniżej? [pl.youtube.com]
    0 odpowiedzi Utworzony przez Gość 51 Nie na temat
  • Szukam Tytułu Piosenki
    Szukam tytułu piosenki... Pamietam tylko teledysk, wystepuje w nim jakis m@&%#n, a potem jakis gosciu ...
    1 odpowiedź Ostatnia od asia1806 32 Pozostałe
  • YCD 3 Paweł Kulik
    Szukam piosenki która leci w tym filmiku [youcandance.plejada.pl] kiedy Kinga Rusin rozmawia z Pawłem Kulikiem na samym ...
    0 odpowiedzi Utworzony przez zwariowana_lola 46 Pozostałe
  • YCD 24.09 ;P
    chodzi mi o piosenkę do której tańczyli chyba hip-hop, a uczył ich Filip... Może ktoś ...
    3 odpowiedzi Ostatnia od prettygirl 50 Muzyka z programów tv
  • Mam Talent
    Poszukuje piosenki kiedy dwaj faceci - akrobatyka w slipkach otrzymali wynik, kiedy widownia bila brawo9zaraz ...
    2 odpowiedzi Ostatnia od Gość 58 Pozostałe
  • Szukam Piosenki
    szukam pewnej piosenki około 2000 roku na teledysku koleś tańczył z jakimiś dziewczynami i nie ...
    0 odpowiedzi Utworzony przez emileczka69 32 Pozostałe
  • Mam Talent
    Mam pytanie - co leci po występie Ssnake'a? Oni coś o nim wtedy opowiadają itd...
    0 odpowiedzi Utworzony przez Gość 37 Muzyka z reklam
  • Pierwsza Miłość Chorwacja! ! !
    Szukam od jakiegos czasu piosenki, ktora leciala kiedy Pawel i Marysia byli na wakacjach w ...
    0 odpowiedzi Utworzony przez Gość 65 Pozostałe
  • Efekt Dźwiękowy
    szukam efektu dźwiękowego ktory jest w tym filmiku 2 sekundzie wtedy gdy ten kroliczkek wysuwa ...
    3 odpowiedzi Ostatnia od marek_ns 69 Pozostałe
  • Mam Talent!
    heyka przed chwila ogladalem mam talent i poszukuje utowru jak dwaj panowie ukazywali nam akrobatyke. ten ...
    3 odpowiedzi Ostatnia od Gość 44 Pozostałe
  • Prośba Do Użytkowników
    Mam ogromną prosbę do wszystkich, którzy szukają jakichś utworów. Zanim utworzycie nowy wątek może najpierw ...
    2 odpowiedzi Ostatnia od Gość 29 Muzyka z reklam