REkLAMA ERA BLUE CONNECT:)

1679111217

Odpowiedzi

  • adassadass Użytkownik
    Kurcze:D Człowieka przez noc nie było a tu już mamy 14 sekund więcej:D Do miarki miarka a będzie kokosza... czy jakoś tak xD
  • KachaKacha Użytkownik
    grosz do grosza i bedzie kokosza :D:D chyba xD chciales zaszpanowac, rozumiem :D ale niestety Ci nie wyszlo Adass :D no a miarke mozna wypic z okazji 14 sekund wiecej :D:D:D hahahaha dobre to Twoje powiedzenie :D
  • KachaKacha Użytkownik
    wiecie co jest najlepsze? ze jak ogladam teraz ta reklame to mysle o Was ludzie ;D i sie zastanawiam czy tez akurat ogladacie xD juz mi odwala :D ale to przez mature hehehhe
  • Jakie jest hasło do tego pliku? To które jest podane jak wpisuje to mi odrzuca....
  • Poczekajcie jakis czas to postaram sie polaczyc ta piosenke i wyjdzie jeskies kilka minut.
    Ale uprzedzam ze bedzie to amatorskie nagranie :D
  • Za chwile wrzuce amatroskie nagranie ale popracuje jeszcze nad lepszym :D
  • [link:rapidshare.com]

    Prosze,
    to jest amatorski mix tej piosenki wykonany przeze mnie.
    Teraz pracuje nad o wiele lepszym.
    Uzbroić się w cierpliwosc ;D
  • Sory,

    Zeby odsluchac utwor nalezy kliknac w link
  • nawet fajny ten mix ;D
  • Jeśli dobrze pójdzie to jutro będe miała tę piosenke i pare innych płyta z nia jest w empiku [Gdańsk] za 29.90 a że są tam inne fajne kawałki opłaca mi sie ją kupić. Jak dobrze pójdzie będzie jutro na wrzucie tak po 15 ;]

    Pozdrawiam.
  • Mam nowy troche lepszy mix, ale niestety tez amatorski.
    [link:rapidshare.com]
    Jesli ktos chce zebym dalej robil ten remix to bede go dopracowywal poki bedzie idealnie zlaczone.
    Jesli ktos chce to bede robil dalej, wystarczy napisac :D.
    Moge najwyzej jutro zrobic nowy, a jak mi sie uda to jeszcze dzisiaj.
  • Weszłam dzisiaj na te forum i przeczytałam wszystko w 15 minut. xD strasznie zalezy mi na tej piosence!!! Postarajcie się ludzie błagam !!!!
  • a wiecie co to za piosenka ta też z ery, ta z tymi dzieciakami itd. ?? wcześniej leciała to było coś chyba o urodzinach...
  • KachaKacha Użytkownik
    hehee 15 minut? to troche czasu :D:D no super ona jest i jednak jest dostepna skoro na plycie jest. no to super ekstra :D no to Adass miarki z tej okazji xD
  • KachaKacha Użytkownik
    eejjjjj ;( nie moge tego sciagnac. tego rmx chlip chlip wez to wrzuc na sendspace albo gdzies indziej ;P
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.