Problem Ze ściąganiem Plików MP3

2

Odpowiedzi

  • jestem już tego prawie pewien ma 100 % bo tylko z tego nie da się ściągnąć a na pewno to nie wina przeglądarki jestem tego pewien na 100 bo i na firefox i na explorer:face-plain:
  • ale to niestety nie to samo :face-sad:
  • faktycznie dwrzuta.pl dziala!!! dzieki
  • no tak działa dzięki :face-smile:
  • Faktycznie, problem był od nich.... ile stron posprawdzałam i wszystko co działało w oparciu o Wrzuta.pl było do kitu. Dzisiaj nie ma problemów, więc problem można powiedzieć, że sam się naprawił :)
    Dzięki wszystkim :)
  • nie ma za co :face-smile:
  • tak i od nowa ten sam problem i znowu nie mozna sciagac...przynajmniej ja tak mam:face-crying:
  • Nie smuć się, ja też mam ten sam problem ,chociaż wiem że to marne pocieszenie. Cholera nie naprawią tego raz a porządnie :face-sad:
  • Trzeba do nich na pisać e-mail o tym problemie żeby go rozwiązali i to porządnie :face-plain:
  • nie chce mi sie calego wątku czytac, ale jest chodzi o sciaganie z wrzuty , to jesli nie dziala opcja sr/f to trzeba usunac z komputera program quick time pro, jesli nie korzysta sie z niego
  • wiera85wiera85 Użytkownik
    Niestety u mnie usunięcie tego programu nic nie daje... to jak nie chce się plik zapisać... zajrzyj jednak na początek wątku to zobaczysz, że chodzi o co innego...

    Racja i znowu ten sam problem....
    Ech, ja nie wiem czy nie mogą tego jakoś zrobić... a było tak pięknie...
    No nic, trzymamy się i czekamy :)

    Pozdrawiam
  • Do wszystkich, którzy mają problem ze ściąganiem z wrzuty!!!!!!!!!!!!!!!!

    Teraz żeby coś ściągnąć trzeba wejść na daną stronę z kawałkiem a w linku przed słowem "wrzuta" wpisujemy literę "d", np. [link:w960.dwrzuta.pl], a następnie enter, później tylko Pobierz i gotowe:face-smile:
  • ale czy dwrzuta.pl jest darmowa???
  • jest darmowa, ale tak czy inaczej nie działa :(
  • jest darmowa, ale tak czy inaczej nie działa :(
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.