REkLAMA ERA BLUE CONNECT:)

2456717

Odpowiedzi

  • No... w tle na razie wyłapałam "do you do you"
  • OlaewgOlaewg Użytkownik
    Nie wiem czy chodzi akurat o tą reklamę, ale tą piosenkę też długo szukałam:

  • Chodzi o tą reklamę blueconnect z tym modemem usb i laptopem....
  • co ludzie tańczą sobie.. a Ruby to z reklamy z namiotami
  • KachaKacha Użytkownik
    to jest reggae jakies kurde obawiam sie, ze zostalo nakrecone na potrzeby reklamy
  • nieee. przynjamniej mi sie tak wydaje, ze to jest tylko wycięte. ale może...
  • mi też się wydaje że jest to zwykła piosenka, a raczej jej kawałek :) Więc nie stworzona dla potrzeb reklamy :)
  • Widze ze ludzi desperacja ogarnela,wiec pomogam:
    N.O.H.A. - Dive in your life
  • Pomagasz??!! Raczej zajmujesz miejsce niepotrzebnie!!! Piszą Ci ludzie, że reggae a Ty mówisz, że to N.O.H.A. Tragedia
  • wiecie co ja dlugo szukalem tej piosenki i nidzie jej nie moge znalezc moze ktos by poprostu napisal do ery z zapytaniem sie jaka to piosenka ????? to napewno powinno pomoc
  • KachaKacha Użytkownik
    no na bank reggae :D zalatuje troche dancehallem. nooo to kto pisze do ery? ;> losujemy :D
  • nannnann Użytkownik
    udało mi się znaleść tytuł, ale nigdzie tego nie ma do ściągnięcia proszę poszukajcie..

    Nasco Kovatchev & Patric Vincent - Get Up, Get It
  • KachaKacha Użytkownik
    taaa ;d moja siorka potrafi znalezc wszystko to postaram sie jak najszybciej pomoc ;]
  • Nasco Kovatchev & Patric Vincent - Get Up, Get It możliwe, że masz rację, że to jest to ale faktycznie, nigdzie tego nie ma:|
  • nannnann Użytkownik
    nom właśnie wiem, że nie ma.. to jest orginał tego właśnie. znazłam tytuł na jakimś forum :D :P
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.