Piosenka Z Radia ZET Lub RMF FM

15681011

Odpowiedzi

  • hej szukam piosenki co leciała w RMFFM ok 7.36 i w tekscie cos tam maiła takiego : you came me you give me....cos tam i kolejny wer you kiss me..." zna ktos?
  • Westlife - Mandy

    Pobieranie danych...


    pzdr
  • Szukam piosenki która leciała chyba w radio zet. Wolna, wydaje mi sie, ze troche starsza. Z piosnki jedynie udalo mi sie wychwycic just like a protected(nie jestem pewna czy tak) i but its not what you made off. Spiewana przez kobiete.
  • szukam piosenki która leci w rmf fm przeważnie tak ok godz 22, 23 kobieta śpiewa ta piosenkę i jedyne co zapamietałem z tej piosenki to ze spiewa cały czas aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zywa piosenka podchodzi mi pod lata 97 98 99 Prosze o pomoc szukam juz ja tydzien
  • szukam piosenki która leci w rmf fm przeważnie tak ok godz 22, 23 kobieta śpiewa ta piosenkę i jedyne co zapamietałem z tej piosenki to ze spiewa cały czas aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zywa piosenka podchodzi mi pod lata 97 98 99 Prosze o pomoc szukam juz ja tydzien
  • A ja szukam piosenki która raczej leciała w radiu zet, dawno jej nie słyszałam, śpiewa ją jakaś baba, a słowa które zapamiętałam to: ,,Just like you", z góry mówię że to nie Keyshia Cole, bo tylko ona mi się znajduje.
    Proszę o pomoc!:face-angel::face-crying::face-sad::face-smile:
  • Ani Hannah Montana ani jakieś Green coś
    Pomóżcie!:face-crying::face-angel:
  • Już wiem co to, ale teraz szukam piosenki którą GRALI w radiu zet, już dawno jej nie słyszałam. Śpiewa ją dziewczyna i jakoś tak idzie: Are you get it ... (nie pamiętam tego) sitting now radio/rock and roll, nie pamiętam za bardzo, ale jakoś jest.
    Pomóżcie:face-crying::face-angel::face-monkey: !!!
  • chodzi o tą? :

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Próbuje znaleźć piosenkę z Zetki. Nie za często ja puszczają, leciała np dzisiaj koło 10 rano. Śpiewa kobieta, wysokim głosem, chyba tylko z fortepianem, dość smutna melodia.
    Pomóżcie :face-sad:
  • Dzieki, sprawdzialam :) nie wiem czy to mozliwe ale jej tam nie ma...
  • Mozliwe -- odsluchane.eu ostatnio nie dzialaja tak jak powinny.
    Pamietasz jakies slowa z tego utworu?

    pzdr
  • kojarzy mi sie jedynie 'far away from here', cos w tym stylu. Ciezko powiedziec, wydaje mi sie, ze podczas zaloby leciala czesciej.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.