Animowany Teledysk, Pomocy!

Witam, jak w opisie szuka teledysku, siedze nad tym kilka dni mam to w glowie nie moge sobie przypomniec nawet słow a bylo by z gorki:] a wiec teledysk jest animowany. z tego co pamietam stoja jakies ludziki i wywaijaja chyba rekami i nogami w rytm calkiem skoncznej muzyczki....o ile dobrze pamietam tło bylo niebieskie glownie ale tla i sceneria sie zmienialy calkiem szybko...mozna bylo ten kawalek uslyszec w radiu czy w reklamach bo jest to melodyjna skoczna i pozytywna piosenka...jednak u mnie pamiec zawodzi moze wy pomozecie, bo powyrywam sobie wlosy!;]

Odpowiedzi

  • a i chce dodac jescze, ze tam wszystko zmienilao swoj kształt byly kwaity chyba itd...tyle pamietam moze cos wam wadnie do glowy;] z gory dzieki
  • Gorillaz - Feel Good Inc ?
  • ola_14ola_14 Użytkownik
    mm, też mi się wydaje, że Gorillaz .
  • nie nie gorillaz nie...kurce nawet nie wiem jak ja oipisac, to w sumie nawet pewnie nie jest piosenka tylko po prostu utwor do sluchania i ogladania dla ludzi na " haju";D
  • też poszukuję teledysku animowanego. Pamiętam tylko ze wszystko odgrywało się w studiu nagraniowym. śpiewały dwa ludziki (chłopak i dziewczyna) Chłopak śpiewał o swoim życiu (chyba) Te ludziki miały takie duże głowy... tylko tyle pamiętam. Dość stara jest to piosenka.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.