Muzyka z serialu

Pierwsza Miłość Piosenka

145679

Odpowiedzi

  • Dziwna się wydaje, bo ma dobrą jakość i jest cała, a ta zgrywana z TV to wiadomo, nie jest tak czysto. ;)
  • tu jest za czysto ;p chyba ja przeobie ;p
  • wielkie dzięki za tą piosenkę szukała jej już od 5 tygodni :face-smile:
    Podziękował(a) (1)Gość
  • wielkie zieki dla tego kto znalazł tę piosenkę. Geniusz!!!:face-smile:
  • wszystkie utwory z pierwszej milosci u mnie :):) zapraszam : [link:chomikuj.pl]
  • też szukałam tej piosenki ! dziekuję temu który ją zalazł ! kocham ta piosenkę
  • TO JEST ZAJE.....STE!!! DODAM ŻE TA MUZA LECIAŁA TEŻ 19.04.2010 KIEDY ONI WYCHODZILI Z DYSKOTEKI
  • szukam muzyki z pierwszej miłości z 1104 odcinka , kiedy Ola i Mikołaj uciekają z basenu :face-smile:
  • błagam Was!!! kto zna tytuł piosenki, która leciała w odc. 1147, dzisiaj, jak Ola dowiedziała się, że wnioski na stypendium można składać do 18???? to jest taka melodia, kiedyś leciała częściej, aż w końcu dzisiaj znów ją usłyszałam!!! pomóżcie, kto oglądał dzisiejszy odcinek???!!!!
  • to ja, ta co wyżej. już znalazłam - wszystko dzięki [link:chomikuj.pl]
    jesteś wielki, dziękuję :D:****
    pozdrawiam wszystkich ;)
  • przegrzebałem ogromną ilośc forów i stron zeby znalezc jedna melodie ktora teraz coraz czesciej pojawia sie w serialu. Link wyzej z chomikuj pomogl!! ta nuta to Aaron Wheeler- Elevate <3

    DZIĘKI !
  • Jak nazywa sie kawalek z odcinku 1307, ten przyk torym izabela kocha sie z arturem, [przyszla wieczorem]. mozna na ipla obejrzec jeszcze raz serial. ten kawalek jest cudny taki przerazliwy az, w koncu to co robili bylo oblesne
  • charlie grant & pete woodroffe & simon wilcox - naughty to jest odpowiedz na pytanie z tematu jak sabina tanczy dla blazeja to jest ten tytul a tu link do wrzuty do tego kawalka... pozdrawiam
  • odcinek 1040 - minuta 8:20
  • Jaka to muzyka jest w tle kiedy np. Radek kłócil sie z Dragonem o Patrycje?scena ta byla mniej wiecej tydzien temu,ta muzyka czesto leci w tle podczas jakiejs powiedzmy"złej" sceny,ktos wie to proszee o info.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.