Muzyka z reklamy

Reklama Brzydula - Majka

«1
czy ktoś wie co to za piosenka z reklamy w której brzydula wyprowadza sie z mieszkania a wprowadza sie Majka? help!:)

Odpowiedzi

  • również bardzo prosze o pomoc :)
  • To jest ta piosenka :face-smile: ala boratyn - porque te vas
  • :face-monkey:
  • no co Ty nie powiesz... ale z tej piosenki jest tylko muzyka bo slowa sa polskie.
  • :face-smile:Ja Chcę zaśpiewac t piosenkę po polsku na Festiwau..:face-smile: Ale nie wiem jak leci cała....:face-crying:
  • :face-devil-grin:
  • O czym w środku dnia potrafisz snuć
    Nie pytaj mnie
    Gdy wśród przechodniów nagle staje zamiast iść
    Nie pytaj mnie
    Czuje że sama sobie tego nie zmyśliłam
    Kolejnej z dróg szukając znów
    Czuje jak w moim sercu rodzi się nadzieja
    Kolejna już, kolejna z dróg:face-smile:
  • :face-devil-grin:
  • też bym prosiła o tytuł jeśli ktoś ma namiary na POLSKĄ WERSJĘ
  • top80ttop80 Użytkownik
    Podziękował(a) (1)Gość
  • top80ttop80 Użytkownik
    Pobieranie danych...
  • jeśli chodzi o oryginalną wersję
    - jaka ala boratyn!!??!!?? - to jakaś meganędzna podróba której w ogóle nie da się słuchać. to jest piosenka hiszpańskiej piosenkarki Jeanette z roku około 1975, która największą popularność zyskała pod koniec lat '70 kiedy to w swoim filmie "nakarmić kruki" wykorzystał Carlos Saura.

    Pobieranie danych...


    jeśli chodzi o polską wersję równieź jestem ciekawy kto czyje to wykonanie i czy można ją gdzieś zdobyć w pełnej wersji.
  • to jest piosenka ali boratyn - porque te vas, ale rezyser zmienil slowa na polskie:face-monkey:
  • fragment został zaśpiewany po polsku przez alę boratyn, tylko na potrzeby serialu. na razie nie ma całej wersji w naszym języku. ale mam wrażenie, że piosenka będzie cała wykorzystana w majce. ;]
  • Jeśli mnie pamięć nie myli (teraz nie sprawdzę bo w pracy nie mam głośników w kompie) to piosenkę na tę melodię po polsku śpiewała też Halina Frąckowiak, polski tytuł to "Mały Elf", tylko że tam były inne słowa :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.