Bardzo Znana Melodia, Solówka Na Gitarze

Oto wycinek:

Chodzi mi jak w temacie, o tą solówkę na gitarze, wielu osobom się też z czymś kojarzy, ale każdy ma na końcu języka tytuł...
Mam nadzieję, że mi pomożecie, pozdrawiam :)

Odpowiedzi

  • No właśnie, coś mi świta ale ja chyba słyszałam to troszkę wolniejsze i z wokalem, kobiecy wysoki wokal, myślimy o tym samym>?
  • KeslawKKeslaw Użytkownik
    Na prawdę, nie mam zielonego pojęcia czy to był męski czy żeński wokal, po prostu strasznie mi się ta nuta z czymś kojarzy :)
  • KeslawKKeslaw Użytkownik
    Bump
  • KeslawKKeslaw Użytkownik
    Bump
  • ApaczAApacz Użytkownik
    błagam, niech to ktoś rozpozna.... ten krótki kawałek jest niesamowity :]
    P.S. do Keslaw --> jeśli ci sie uda zidentyfikować ten kawałek innymi źródłami, to napisz proszę również tytuł tutaj, albo wrzuć linka do całości :)

    BTW: próbowałem rozgryźć ten kawałem automatycznie za pomocą programu Tunatic, ale nic to niestety nie dało :/
  • UPDATE: o ile nie zmylił mnie tytuł, to bycmoże jest to utwór Hansa Zimmera; w każdym razie poszukiwania trwają
  • Hans Zimmer-pirates_of_the_caribbean_theme to jest, ale ten ułamek na gitarze jest zupełnie z czegoś innego, równie dobrze znanego
  • To ja pisałem wyżej, jak coś :)
  • ApaczAApacz Użytkownik
    Według baz danych które rozpoznają piosenki po rozkładzie harmonijnym (po melodii) ten utwór to: Tytuł: Jack Theme Suite (New Score Cue From Pirates Of The Caribbean Dead Man's Chest) Wykonawca: Hans Zimmer Album: Pirates Of The Caribbean - Dead Man&#-76;s Chest - Remixes [CDM] (2006) - Soundtrack/Dance Rok: 2006 Wydawca: Walt Disney Motion Pictures

    ale właśnie ta solówka nie pasuje... a to jest najlepsze w tym kawałku :/

    myślałem sobie czy ktoś nie zagrał po prosu na gitarze jako solo tego co jest w tle (czyli głównego nurtu melodyjnego) (??)
  • ApaczAApacz Użytkownik
    Do Keslaw: masz może cały kawałek czy tylko ten "wycinek" do którego podałeś linka? bo chętnie bym sobie odsłuchał całość... :P
    odpisz plz :)
  • ApaczAApacz Użytkownik
    ZNALAZŁEM!!!
    Hans Zimmer - Drop Zone Suite Excerpt (z filmu Drop Zone)

    Pobieranie danych...


    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.