Muzyka z teledysku+Opis

Poszukuję piosenki, w której teledysk wygląda mniej więcej tsk:
Śpiewa ją jakaś młoda dziewczyna, jest to piosenka zagraniczna ( angielska chyba ), ubrana jest w biały strój. Leży na czymś smilies/tongue.gif i w większości teledysku obraca się xD. Tło teledysku to chyba jakieś gwiazdki albo coś podobne do nich. Na początku utworu wykonywany jest dźwięk: tutturu?( taki słaby znak zapytania smilies/szczerbaty.gif ) tutturu. Tempo piosenki jest dosyć szybkie. Piosenka ukazała się chyba w tym roku albo w poprzednim smilies/cool.gif i dosyć często była puszczana w radiu.

Mam nadzieję, że ktoś wie o jaką piosenkę mi chodzi.

PzdR

Odpowiedzi

  • trudno powiedziec co to za piosenka
  • moze Britney Spears??
  • Przykro mi ale nie :/
  • Nie wie nikt ??;/
  • Nie kojarzę takiego teledysku...
    Spróbuj wystukać melodię na jednym z portalów do odnajdywania 'wystukanych' piosenek. Tu masz wynik z google, jest parę stron:
    http://www.google.pl/search?q=tap+the+song&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a
  • kc336kkc336 Użytkownik
    a może to Jam-They??
  • Tak, to jest to, dzięki !!!! :*:*
  • proszę o pomoc szukam piosenki a właściwie teledysku na którym jakaś kobieta leci z mieczem przez jakiś tunel. pardzo podoba mi sie ta piosenka ale jej nie zna leciała kiedyś na vivie. Proszę o niezwłoczna pomoc, z góry jestem wdzięczna za jaki kolwiek odzew.
  • hej szukam piosenki a raczej teledysku. Jestem pewna że parę razy widziałam go na 4fun. O ile dobrze pamiętam to jakaś laska wchodzi do wielkiej posiadłości i tam jest taka inna babka ubrana w wilcze futra. I ta babka śpiewa. Laska chodzi po tej posiadłości a może i biega a później jest ścigana przez wilki. Nie wiem dlaczego ale kojarzą mi się wykonawcy ava i demon ale jak szukam to nic mi nie wyskakuje. Więc to pewnie źle. Piosenka coś w stylu Tiesto. Fajna nutka z odrobiną (no może więcej) techno. Jest to już starszy utwór, może z 2003 ale nie jestem pewna? Proszę jak ktoś wie to niech zostawi wiadomość.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.