Piosenka Z Radia ZET Lub RMF FM

1356711

Odpowiedzi

  • Witam. Szukam piosenki z lat '80 lub początek '90 (nie wiem dokładnie), którą śpiewa mężczyzna i ta piosenka ma taki ''ciepły, wakacyjny'' klimat :D Jest wesoła i jak się jej słucha to się kojarzy z latem. :D
    Słowa lecą jakoś tak: ''I wanna...'' coś tam coś :D ''oh noo, I wanna... coś tam coś yeahh...'' i to jest refren :P Wiem że bez sensu, ale liczę że ktoś będzie wiedział o co chodzi.
  • szukam piosenki, która leciała wczoraj gdzieś koło 21.00 w radiu zet
  • Dzięki wielkie :face-smile:
  • Dziś rano przed 7 w rmffm leciała piosenka..śpiewał ją duet najpierw kobieta potem męzczyzna..wydawało mi się, ze była to beyonce z kims tam...:D w tekście..było coś jakby hey boy...i coś tam when you...in my live...dobra...nie pamietam tekstu :D ale pisoenka była piękna...
  • top80ttop80 Użytkownik
    If I Were a Boy - Beyonce:face-crying:
    Podziękował(a) (1)Gość
  • szukam piosenki która lecia ła tak """dołmi relec dolmi a kiu reli is from is ju dołmi re les dołmi """ sorki za bledy ale jakos tak ta piosenka leciała


    z góry dziekuje za pomoc
  • Witam!Od dawna poszukuje pewnego kawałka - utwór jest grany na kilku gitarach elektryczny (może na jednej) i nie ma żadnych słów. Słysze go sporadycznie zazwyczaj ok.godziny 3 nad ranem w Zetce.Nie Potrafie go nawet sklasyfikowac gatunkowo ani w jakich latach powstał.przypuszczam ze może jest to kawałek zespołu The Shadows bo oni graja na gitarach.Prosze o pomoc!!!
  • Witam!Od dawna poszukuje pewnego kawałka - utwór jest grany na kilku gitarach elektryczny (może na jednej) i nie ma żadnych słów. Słysze go sporadycznie zazwyczaj ok.godziny 3 nad ranem w Zetce.Nie Potrafie go nawet sklasyfikowac gatunkowo ani w jakich latach powstał.przypuszczam ze może jest to kawałek zespołu The Shadows bo oni graja na gitarach.Prosze o pomoc!!!
  • Witam!Od dawna poszukuje pewnego kawałka - utwór jest grany na kilku gitarach elektryczny (może na jednej) i nie ma żadnych słów. Słysze go sporadycznie zazwyczaj ok.godziny 3 nad ranem w Zetce.Nie Potrafie go nawet sklasyfikowac gatunkowo ani w jakich latach powstał.przypuszczam ze może jest to kawałek zespołu The Shadows bo oni graja na gitarach.Prosze o pomoc!!!
  • Szukam piosenki ktora leciala na radio zet 30 sierpnia 2009 gdzies tak o 14. śpiewają ją mężczyźni.! błagam o pomoc:face-crying:
  • szukam piosenki. leciala na radio zet 30 sierpnia 2009 o 14. śpiewaja ja mezczyzni. blagam o pomoc!
  • Liquido - Narcotic
  • omg! dzięki wielkie:face-smile::face-smile:
  • szukam nazwy piosenki która leci w reklamie jakiegośszamponu czy farby do włosów.
    to jest nowa reklama .
    chyba spiewa ją amy winhouse ale nie jestem pewna .
    pomużcie !!:face-crying:
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.