Piosenka Z Dziewczyny Z Druzyny 4

1235789

Odpowiedzi

  • jak się nazywa piosenka z DzD4 gdy pakują się do domu ? z góry dziękuje
  • a gdzie mozną przesłuchać lub sciagnac te piosenki Transcenders bo na aresie nie ma i jak szukam w youtube to nie ma czegos takiego :face-sad:
  • Mógłby mi ktoś podać link ( podkreślam link , a nie tytuł piosenki ;p ) do ściągnięcia piosenki , która była w filmie jak ta liderka Sharks tańczyła z tym chłopakiem z drugiej drużyny ( po tej ich rozmowie ) . Ta piosenka również była jak wszyscy się już załamali , że nie wyjdzie i nagle ten koleś włączył muzykę i taki tekst : Może zaczniemy od par .

    Podobno ta piosenka nazywa się - Jada - I'm that chick ...
    Ale ja coś nie mogę znaleźć linku ... ;| .:face-sad:
  • wszystkie piosenki są na mp3.teledyski.info :face-smile:
  • to w końcu jakie są (wszystkie) piosenki z filmu Dziewczyny z drużyny (4) Liczy się wygrana? bo już się w tym mylę =/ :face-plain:
  • ale co trzeba wpisać na mp3.teledyski.info bo szukam i prawie niczego mi nie zanjduje :face-sad:
  • wpisujesz nazwę piosenki!!! :face-plain:
  • jak nazywa się ta piosenka przy ostatnim układzie???
  • jak nazywa się ta piosenka gdy Carson się dowiaduje że Shetsi nie ukradli pałeczki... i ta na samym początku?????
    a i jeszcze przy ostnim układzie?
  • kurde w tym roku będzie kolejna częsc!!!!
    dziewczyny z drużyny 5!!!!:face-smile::face-smile::face-smile:
    to będzie EXTRA:face-devil-grin::face-devil-grin:
  • potrzebna mi piosenka gdy carson i pen tańczą razem na dyskotece i później co wszyscy tańczyli w parach prosze o szybką odpowiedź:face-sad::face-smile:
  • ok juz mam znalazłam tu macie linka jak ktoś chce

    [link:wyszukiwarkamp3.cc]
    :face-devil-grin:
  • hej mógłby mi ktoś znajśc piosenke do ściągnięcia i podać link diany page - ride bo niegdzie nie moge znajść i Aly and AJ - division
    z góry dziękujee :)

    ps: bardzo potrzebna
  • macie juz ta piosenke co leci na samym koncu
  • jeżeli tak to proszę pisac na e-mail :[email protected] ok z góry dzięki ale prosze o szybka odp
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.