Chilli Zet I Hiszpańska Piosenka

bardzo serdecznie prosze Was o pomoc w znalezieniu tytułu piosenki ktora bardzo często leci na chilli zet! Piosenka jest śpiewana po hiszpańsku przez dziewczynę o niesamowicie aksamitnym głosie. jedyne słowa jakie pamietam to na poczatku jest coś typu "la passione" a w refrenie spiewa "tuuuu" przez długi czas :) Wiem, opis tej piosenki jest bardzo ubogi, ale tylko tyle wychwyciłam z niej. Nie znam hiszpańskiego więc przepraszam za pisownie :) Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś mógłby mi pomóc.
Pozdrawiam. Marta

Odpowiedzi

  • dodam jeszcze że jest to chyba rodzaj salsy. takie spokojnej i bardzo rytmicznej. Kobieta ktora śpiewa tą piosenkę wydaje się bardzo młodziutka.
    Proszę pomóżcie, dzwoniłam nawet do chilli zet ale niestety nie udzielają takich informacji. A ja niestety nigdzie nie moge jej znalezc. A piosenka nie daje mi spokoju :)
  • morandi i chilli zet...... gratulujemy inteligencji.. :)
  • Wlasnie tez tego szukam. Ale to nie jest zadne morandi
  • Tez tego szukam, napiszcie kto to spiewa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Też szukam tej piosenki, może ktoś już ją znalazł?
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Nikt jej nie zna ? Szukam i nic....:face-crying:
  • myummyu Użytkownik
    Śpiewała sama kobieta? Bo skojarzyło mi się z Aventura - Obsession, ale tam też śpiewa chłopak ;P
  • Mam dobrą wiadomość. Wreszcie znalazłem tę piosenkę :) Zespół nazywa się Chambao, a utwór to "Ahi Estas Tu" Pozdrowienia dla wszystkich poszukujących ;)
  • Super! Też jej szukałam, bo mnie męczyła od dłuższego czasu, ale niestety bezskutecznie. Internet to jednak wspaniały wynalazek. :) Dziękuję
  • Witam!

    Jakiś czas temu, słuchając Chillizet, usłyszałem piosenkę z akcentem lotniczym której tytułu ciągle nie mogę znaleźć. Zapamiętałem kilka fragmentów tekstu: "ooooh flying away, with the smile on your face", "we are climbing to a clear blue sky", "over the rainy clouds we will find the way, your way, your way ... " Dodam jeszcze że w refrenie słychać nagrania rozmowy pilotów z kontrolerami w tle. Przekopałem wielokrotnie zasoby internetu i nic. Mam nadzieję że ktoś z Was mi pomoże.

    Pozdrawiam !
  • dziękuję równierz, trafiłam teraz na płytę z której pochodzi ta piosenka, to kompilacja "flamenco chill".
    więcej na www.iberiarecords.com
  • Siema
    W radiu zet był taki kawałek ze słowami "........musica triste......." jeśli ktoś ją zna to proszę o tytuł.
    Z góry dzięki:face-smile:
  • ten utwór nazywa się cinquantamila lacrime :D
    pzdr
  • Dnia 22.07.2011 o godz. 10.03. W refrenie Woo woo woo woo belong to you(?) Wokal męski, coś w stylu Gush. Będę dozgonnie wdzięczna.
  • mógłby mi ktoś podać tytuł piosenki w której są słowa takie jak ; e mowie mento a la passione i cos tam cos tam i muzika i dalej e mowie mento a la pasione. bardzoprosze o pooc bo niemoge tego nigdzie i pod zadnym ozarem znalezć tej nuki a iw niej spiewa paienka .z góry wielki szacuni podziekowania za życzliwość...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.