Będzie ciężko. Tytuł niemieckiego utworu gatunek rap

Cześć. Szukam niemieckiego (prawdopodobnie) utworu z gatunku rap lub coś podobnego. Utwór jest z fajnym basem, który co moment schodzi trzy stopniowo w dół (takie uderzenia). Gość spokojnie sobie śpiewa/rapuje, momentami słychać wstawki z akordeonu lub czegoś podobnego. Utwór słyszałem będąc na Chorwacji w samochodzie przejeżdżającego Niemca, stąd moje domysły, że to Niemiecka piosenka. Jezyk też pasował. Niestety nie znam żadnych słów ani nie pamiętam. Proszę o pomoc. Pozdrawia

Odpowiedzi

  • Trochę nieśmiało zaproponuję ten utwór :"Kool Savas "Da bin, da bleib" ;)

  • Niestety to nie to. Tamten utwór był bardziej "śpiewany" i znacznie wolniejszy wokal..ale dziękuję za zainteresowanie i odp.

  • Rozumiem - bez słów lub jakiegoś fragmentu może być faktycznie ciężko. Niemiecki rap , swego czasu, to była dość "bogata" scena u naszych zachodnich sąsiadów ! Mogę jeszcze dorzucić od siebie ten kawałek: "Bushido - Reich mir nicht deine Hand"

  • Niestety to równiez nie to. W tamtej piosence refren był bardziej śpiewany przez wykonawcę. Być może to coś współczesnego. Ciężko mi określić

  • Zobacz Oli P. To taki pop-rap ze śpiewanym refrenem.

  • Dobry trop, ale totalnie nie ten głos wykonawcy. Tamten był dużo niższy i grubszy

  • Nie wiem, czy to pomoże, ale brzmienie bassu było nieco przypominające Eminema - The way I AM. Tylko miało taki bardziej pozytywny wydźwięk

  • Może coś CRO ?

    Pobieranie danych...

  • Również niestety to nie to

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.