RADIO CCM PROSZĘ O POMOC!!

13»

Odpowiedzi

  • Witam poszukuję piosenki, która ostatnio dosyć często leci w radiu CCM ok. 19 , 20 godz. Spiewa ją dziewczyna i chłopak w refrenie jest cos takiego : baby you know i love you , my love is really true... cos takiego. piosenka w rytmie samby. Może ktos zna tytuł i wykonawców / zespoł ?
  • Top Secret - I love you
  • Jaka piosenka leciała w radiu ccm 7.02.14. między godz.15 a 16 ??? śpiewał facet po włosku.........PROSZĘ O POMOC PLISSSSSS ;-)
  • Witam wszystkich .
    Piosenka która mnie interesuje ma w refrenie tekst
    "zabierz mnie stąd,zabierz mnie jak najdalej"jeśli ktoś będzie w stanie pomóc będę wdzięczny.
    ps w odpowiedzi na pytanie "ja szukam piosenki z ccm, którą śpiewał facet po włosku i było coś ''maria ma(albo ta, czy coś podobnego) mi amor'' - może to Ricchi E Poveri - Mamma Maria
    Pobieranie danych...
  • W odpowiedzi na pytanie "Czesc poszukuje piosenki ktora leciala dzis w radiu ccm o 9 ranno mniej wiecej szlo tak sabada karakakora karakaka dobra w tym nie jestem :P Bardzo prosze o pomoc.
    być może to Saragosa Band - Zabadak
  • Jeszcze jedna odpowiedz na pytanko "Witam, szukam piosenki, w której słowa są w stylu: like a boom lik a bang like a boom boom boomerang... Czy zna ktoś może tytuł i wykonawcę??
    Bardzo proszę o odpowiedź. :) Być może to Babe - Boomerang
  • Szukam piosenki która w refrenie ''Zabierz mnie stąd,zabierz mnie jak najdalej" to muzyka disco polo jeśli ktoś może pomóc będę wdzięczny
  • Przepraszam za spam ale tu jest więcej słów z refrenu jeśli ktoś wie będę wdzięczny ''zabierz mnie stąd zabierz mnie na swiata kres niech spełni się mój sen"
  • Przepraszam za kłopot już znalazłem jeśli ktoś chce posłuchać to proszę.
    [link:ulub.pl]
  • Witam
    Kochani pomóżcie , ciągle na okrągło leci w radiu CCM piosenka TWOJE OCZY ZIELONE , wykonawcą orginalnym są baciary ale w radiu jest to lepsze , pomóżcie proszę
  • Kto śpiewa , pomóżcie :(
  • podobno śpiewa to też zespół bajeranty
  • wpisywałem ten zespół i nic :((
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.