PIOSENKA Z 4FUN TV>! POMÓŻCIE.....!

1293031323335»

Odpowiedzi

  • podbijam szukam tego co mati!!! na reklamie pisze 4fun.tv 100% muzy!!
  • PODBIJAM!!!!!
  • Na 4funtv często własnie jest taki przerywnik, impreza z dj, tak jakby ktoś kamerował tę imprezę. Muzyka to jakby taki trance, fajna nutka, zawsze pisze na tej właśnie reklamie 4fun.tv 100% muzyki!! Szukam już 2 miesiąc i znaleźć nie mogę ;/ proszę o pomoc!
  • szukam piosenki leciała w tv w godzinie od 19:40 do 20:00
  • Szukam klipu gdzie dziewczyna wiezie jakiegoś kolesia na imprezę. On chyba się jej podoba. Na końcu klipu ten chlopak wrzuca ją do basenu w ciuchach.
  • szukam piosenki która leciała wczoraj tj 26.o7.2015 na 4fun tv około 10-11 był w teledysku chłopak który znalazl mape skarbów pod modelem statku prosze pomocy !!!!!!!! szukam dla przyjeciela już 2 tygodnie !!!!!! pomóżcie plisss
  • poda ktoś nazwe piosenki która leciała 19.082015 w 4Fun tv około godz 13.30 było tam coś takiego dj slusher czy coś takiego
  • ogromna prośba! wczoraj około 21:50 był kawałek, który słyszałem pare razy w radiu, wczoraj widziałem po raz 1 w tv, ale niestety 4fun jest nadawany w vectrze tak, że nic nie idzie przeczytać nie zanotowałem kto to wykonuje! końcówka tytułu jakby man of arc czy jakoś tak, przeszukałem internety i nic..pomocy!
  • --->>>
    --->>> Dla wszystkich pytających o tytuł z 4fun.tv
    --->>>

    Od kilku dni wszystkie zagrane utwory można znaleźć w wyszukiwarce na stronie odSluchane.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.