Szukam piosenki z zajęć Zumby

1164165167169170200

Odpowiedzi

  • Pobieranie danych...



    szukam tej piosenki ale nowej wersji, jakiś czas temu pojawiła się na zumbie
  • Poszukuje piosenki ze slowami "love argentina here i comes dance dance". W piosence sa wolniejsze momenty ale i tez szybkie. Prosze o pomoc
  • Hej ;)
    Szukam piosenki z zumby. Nie pamiętam ani jednego słowa ;p Piosenka w zumbowych klimatach z elementami hmmm techno? Raczej energiczna a w elemencie techno jest taki dźwięk - takie " pi pi pi" które jest jakby coraz bardziej ciche i znowu przyśpieszenie zumbowe ;p Wiem, że wytłumaczyłam od czapy ;p
  • Karola12
    Pobieranie danych...
  • "szukam piosenki, w ktorej meskim glosem spiewane sa slowa "QUEK" (czyt. klek), powtarzane w refrenie najpierw wolno pozniej szybko... bede wdzieczna!!!"
    tak się wsłuchałam na ostatnich zajęciach w tę piosenkę i tam może też być "tłek" nie "kłek"... :)
    poza tym piosenka jest angielsko-hiszpańska i występują w niej też słowa "she's so sexy" oraz "let me see you dance"
  • Iwona1988, może o to chodzi?
    Pobieranie danych...
  • Co to za piosenka www.youtube.com/watch?v=yMValTxQhpA&feature=share
  • Witam, szukam piosenki z zajęć zumby.
    Pamiętam skrawek tekstu "taka taka taka eo" śpiewany przez mężczyzne
    Słychać w tle warkot silnika samochodu
    Większość piosenki jest instrumentalna, grana na saksofonie/trąbce

    Dziękuję i pozdrawiam, Iza.
  • Iza:
    Pobieranie danych...
  • a tu inna wersja, chyba o tę Ci chodzi :)
    Pobieranie danych...
  • myrianeimmyrianei Użytkownik
    edytowano 22.07.15 o 03:03
    kasiex to jest "Baby danger"
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez myrianei
  • Dziękuję bardzo myrianei !!!!!!
  • Witam, szukam piosenki zumbowej. Spiewa mezczyzna, chrapliwy glos, mocny rytm. W refrenie pojawia sie "jump", ale to nie piosenka Socka ani RDX. Prosze o pomoc.
  • Witam :)
    Przeszukiwałam już google ale niestety nie znalazłam żadnej z poszukiwanych piosenek, jak na złość ponieważ tych dwóch najbardziej potrzebuję. Pierwsza:
    Śpiewa ją facet, a zaczyna się mniej więcej tak "Boom boom boom boom boom mami (lub many co do tego nie jestem pewna) mami mami rampapapapam mami mami.." Potem to się wiele razy powtarza.
    Druga:
    Zaczyna się powoli o ile się nie mylę na początku jest "Yeah" a potem przyśpiesza. Z refrenu wyłapałam niestety jedynie "Shake shake take down to the (tutaj już nie pamiętam :/).. tiki tako take down...", oprócz tego mniej więcej "today I want talk( do tego nie jestem pewna) to people". Jest również "Put your hands up, put your hands up" Pod koniec było jeszcze " shake that shake that uuu uuu shake that shake that.."
    Będę naprawdę wdzięczna za pomoc :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.