Muzyka Z ZUMBA Fitness Center

1109110112114115124

Odpowiedzi

  • Hej, tańczymyy na latino piosenke, zaczyna się bara bara bara ojojoj bere bere bere ojojoj, śpiewa ją mężczyzna i kobieta, prosze o podanie tytułu jeśli ktoś kojarzy.
    PS Nie Michel Telo.
  • Aha co do tego bara bara bara ojojoj to ta dziewczyna co śpiewa ma głos podobny do Shakiry.
  • moe, to jest "United for the Cup" ze składanki Zumba Fitness
  • Witam, szukam szukam i nie moge znalezc piosenki hiszpańskiej. Zaczynała się od słów "zumba fitness" a potem był dźwięk (chyba 4 razy) takiej jakby koładki, on się powtarza też w refrenie. W środku piosenki było też coś w stylu "zumba e zumba!" Proszę o pomoc :)
  • ClawCClaw Użytkownik
    @edi
    To na pewno to:

    Pobieranie danych...
  • Claw, tak to to, dziękuję! :)
  • Pobieranie danych...
    Czy ktoś wie co to za muzyka w tle? :( Szukam od kilku dni...
  • usilnie_poszukująca_:) czy to jest może to:
    Pobieranie danych...
  • hej :) Poszukuję kilku utworów
    1 - gość w refrenie śpiewa coś jak by "a si, a si ... para mi" (tak wiem że mało ale może komuś coś się skojarzy).
    2 - tu już damski wokal (również szybka piosenka) w refrenie jest takie charakterystyczne "sole sole sole no (albo sueno)
    3 - ta z filmiku (pewnie wiele osób o to pytało)
    Pobieranie danych...

    Dzięki za każdą pomoc :) Pozdrawiam wszystkich zumbujących facetów.
  • poszukuję piosenki z zumby początek spokojny i gościu śpiewa coś w stylu l'amore non che va a potem krótka cisza i śpiewa kobieta muzyka w stylu indyjskim (chyba?) :)
  • ClawCClaw Użytkownik
    Szukam piosenki, która leci w refrenie jakoś tak: Let me see your body yo, ka ka ka ka ka ka ka, coś tam coś, pa pa pa pa pa pa pa pa. Później jest Parapapapa zumba! parapapapa zumba! Generalnie cała piosenka jest po angielsku i dosyć szybka :)
  • A ja poszukuje piosenki dosc szybkiej, powiedzialabym nawet dyskotekowej w ktorej w refrenie jest " Marija"
  • CLAW czy to jest MARACA MOHOMBI
    Podziękował(a) (1)Claw
  • Justys zobacz czy to nie będzie Ricky Martin Maria
  • MZ Niestety nie :(
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.