Nagrania do rozpoznania

2»

Odpowiedzi

  • Udało mi się znaleźć właściwy cover piosenki z nagrania nr.1 :
    Pobieranie danych...
  • szczęście mi ostatnio dopisuje bo udało mi się samemu kolejną piosenkę znaleźć, a chodzi o tą z nagrania 6, tylko że te moje nagranie jest po angielsku a te które znalazłem jest po włosku, tu wrzucam link bo może ktoś zna lub ma tę wersję angielską:
    Pobieranie danych...
  • Mam kolejną piosenkę a mianowicie tą z nagrania 2. Jest to:
    Pobieranie danych...
  • erik96eerik96 Użytkownik
    Nie wiem jak to możliwe ale shazam rozpoznał piosenkę z nagrania nr 14 mimo że prawie nic nie słychać. Jest to :
    Pobieranie danych...

    Niestety reszty nie rozpoznał ale jakby komuś się coś przypomniało odnośnie tych nagrań to niech napisze, niektóre są znalezione ale nie w tych wersjach co są w moich nagraniach. Do odnalezienia zostało(licząc od góry) nagranie nr 5,7,8,9,10,11,12
  • erik96eerik96 Użytkownik
    Jestem po prostu w szoku!! dzisiaj znowu sam znalazłem kolejną piosenkę, mianowicie chodzi o te słynne ''i can't stop loving you'' które ja mam w włoskiej wersji. Co ciekawe tytułem wcale nie jest ''non finiró d'amarti''. Postanowiłem wpisać pierwsze słowa które śpiewają czyli ''se devo vivere...'' i to one okazały się szczałem w dziesiątkę. Tu można tego posłuchać:
    Pobieranie danych...
  • ponawiam, wciąż zostało kilka nagrań nie rozpoznanych lub są znalezione ale nie w tej wersji,
    jakby ktoś coś wiedział o tych nieodnalezionych nagraniach to proszę piszcie,
    ten wątek wciąż jest aktualny
  • proxymuzproxymuz Użytkownik
    edytowano 2.07.14 o 05:20
    ^.6 - utworek to masz jeden z moich ulubionych zespołów czyli: DANIEL SENTACRUZ ESEMBLE i "BELLA MIA" z 1977r. chociaż u ciebie wydaje się,że jest to wersja w języku angielskim a ta jest oryginalna po włosku ale to sobie poszperasz najwyżej.Bo głos wydaje się ten sam.Więc raczej jh\est to zespół Daniel Sentacruz Ensemble. Polecam też utwory tego zespołu takie jak: "Linda Bella Linda", "Aguador","Soleado","Solo Con Te" czy "Un Sospero".Dla mnie Piękne.:)
    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez proxymuz
  • proxymuzproxymuz Użytkownik
    edytowano 2.07.14 o 06:08
    Jeżeli chodzi o utwór nr 8 to jest to na pewno:" Breaking Up Is Hard To Do " w oryginale należy do ,Neil Sedaka.Ale tutaj znowu sie komplikuje bo to jest w duecie z jakąś kobietą.I nie wiem czy to Neil Sedaka z nią śpiewa czy może ktoś inny jednak.Musisz szukać.Tytuł ten był bardzo popularny więc ma wielu wykonawców i połączeń.
    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez proxymuz
  • erik96eerik96 Użytkownik
    dziękuję że ten wątek budzi jeszcze zainteresowanie, piosenka ''bella mia'' jest już znaleziona, owszem moja wersja jest angielska i co dziwne po głosie słychać że to śpiewa Daniel Santacruz Ensemble, w przypadku tej drugiej piosenki z nagrania 8 to jest tylko fragment jakiejś składanki radiowej ale nie wiem kto ta składankę wykonał
    dla wszystkich zainteresowanych:
    do odnalezienia zostały tylko piosenki z nagrań: 5,7,10,11,12 licząc od góry
  • erik96eerik96 Użytkownik
    cuda się zdarzają!!! znowu znalazłem sam kolejne nagranie
    chodzi o słynne ''little darlin' '' które ja mam w dziwnej nieznanej wersji w nagraniu nr 5
    oto one : [link:twojanuta.pl]
  • no rzeczywiście. :) A te nagrania z kaset to są twoje czy n. po ojcu czy starszym bracie lub siostrze?
  • erik96eerik96 Użytkownik
    te nagrania są po mojej mamie, które miałem za zadanie odszukać i prawie wszystko się udało, oj było tego na szpulach co nie miara...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.