Nutki z całego świata

1717274767783

Odpowiedzi

  • a tak na marginesie to nie wiecie co to za smutni ludzie? kabaret jakiś? hippisi? czy tak wyglądają wszyscy ludzie w tym kraju? może to ich hymn narodowy? ja tego normalnie nie ogarniam :/
  • Ty dałeś patologię a ja coś optymistycznego ale dającego kopa.
    Szukałam dziś tej nuty ze dwie godziny ale mi się udało. Wklejam ją także tutaj bo jest super.

    FRANKY - HYSTERIA

    Pobieranie danych...
  • powiem szczerze nie mój gust jeśli chodzi o gatunek a druga sprawa to coraz bardziej drażni mnie język(i) zza wschodniej granicy bo ostatnio za dużo się ich słyszy w mediach. pomimo tego, że moi pradziadkowie pochodzili z ukrainy to ja nie potrafię odróżnić ukraińskiego od ruskiego i białoruskiego. dla mnie wszystkie trzy są denerwujące. dawajcie zgodnie z tematem nutki z całego świata a nie tylko z byłego zsrr. więc daję z innej części świata:

    Pobieranie danych...

    strendż :P
  • Jasne, nie musi Ci się podobać. To zupełnie tak jak mnie Twoje ostatnie propozycje. Ale może innym przypadną do gustu.
  • papciapapcia Użytkownik
    w takim razie coś innego , rumunia


    Adrian Minune - Danseaza

    Pobieranie danych...
  • papciapapcia Użytkownik
    przejrzałam wszystkie filmiki i co mogę powiedzieć, na pewno polskiej twórczości klipy cofając się wstecz nie wyglądały lepiej :P po za tym o niebo lepsze pomysły stworzenia teledysku można znaleźć w tych filmikach co dołączyles niż w obecnych nagraniach disco polo jakie mamy, to dopiero patologia - jakkolwiek to słowo można rozumieć .

  • papciapapcia Użytkownik
    :)

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Giulietta
  • InkaInka Użytkownik
    Pięęęękny głooooos:)
    Pobieranie danych...
  • Inka
    Vitas podobno dysponuje 5 oktawami :) Nie wiem czy to prawda ale i tak jest niesamowity :)
  • Znalazłam śliczną, melodyjną piosenkę. Może i wam się spodoba :)

    Timur Rodrigez - "Askolki pamiati"

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Giulietta
  • stary progresywny rock od naszych bratanków (Węgrzy to chyba jedyny naród na świecie, który nas lubi :P)

    Pobieranie danych...


    świetna nutka :)
    Podziękował(a) (1)ewoczek94
  • Cześć utworu jest po francusku ale partie śpiewane solo chyba po arabsku :)

    Khaled - C'est la vie

    Pobieranie danych...
  • Może się komuś spodoba xD
    Desi Slava - Da da da / Деси Слава - Да да да

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Giulietta
  • Mam kolejną wersję "Bez boju"
    Jest spokojna z zachowaną pierwotną linią melodyczną :)

    Влад Соколовский - "Без бою"

    Pobieranie danych...
  • mam pytanie? czy my żyjemy na świecie zwanym rosja? czy może świat się kończy na rosji? dawajcie jakieś nutki z różnych zakątków świata a nie tylko z kołchozu republik radzieckich.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.