Muzyka Z ZUMBA Fitness Center

1101102104106107124

Odpowiedzi

  • Ana - nie mogę znaleźć postu o jaką piosenkę Ci chodzi o.o
    Kiedyś szukałam reggaetonu a dale ooo - w końcu znalazłam
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)elka950
  • Pobieranie danych...


    znalazłam :)
  • Szukam piosenki co leci : ilailai je oooo, ilailai je ooo i tak dalej ;p
    i jeszcze jedna: are tunajt, tunaj is szapy for ałej ( ze słuchu ) ::P
  • Szukam piosenki, chyba to regeton, słowa jakie pamiętam to jest "wine up" i to nie jest kat de luna, jest tam "wine up wine up wine up" a potem chyba jakiś damski głos... ktoś kojarzy?
  • Szukam piosenki w języku hiszpańskim : jedna "paramos esta vida la noche, te cuerpo" i druga piosenka w której bardzo często jest " yo te quiero"
  • Poszukuję piosenki, gdzie w refrenie kobieta śpiewa coś w stylu "aj mami mami". piosenka o bardzo pozytywnym i radosnym brzmieniu. ktokolwiek slyszal, ktokolwiek wie... ;)
  • Szukam piosenki w języku hiszpańskim, tekst to "esta como fuego, estamos.." . Szybki kawałek śpiewany przez kobietę.
  • witam, szukam piosenki leci coś jak leeee ale ale ale ale ale ale balando??? są jeszcze wstawki are you ready, bardzo energiczna prawie cały czas skaczemy do niej :)
  • Niestety to nie ta piosenka ;(
  • a ja szukam takiej piosenki, która zaczyna się wolno i ktoś tam śpiewa takie coś jakby 'santeee' z 3 razy i zaczyna sie szybka muza, w której też jest to sante.. raczej hiszpańska.. nie moge jej znaleezc :((
  • hej! Szukam piosenki wolniejszej, takiej bardziej romantycznej, w refrenie byly slowa typu:miiiiiiaaaaaaaa come es mu vieeeeento....dalej niestety nie pamietam, pomozcie! :)
  • Szukam piosenki słowa wyłapane to coś w stylu silent (silence) people... ;/ tylko tyle niestety... i jest dość krótka.. pomóżcie
  • Witam :) poszukuję piosenki z zajęć zumby, w której refrenie energicznie i szybko powtarza się "taca taca". Kojarzy ktoś? :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.