Szukam piosenki z zajęć Zumby

1102103105107108200

Odpowiedzi

  • Szukam piosenki z zumby ze słowami "fiesta" i "loca"
  • ta moja wyzej wpisana "cziki czing cza cziki czing czing jehe cziki czing cza cziki czing czing" to jak tak pomyślę to chyba jest bardziej "tiki tink ta tiki ting tink " :P i śpiewa to kobieta
  • Tina29 mnie się ta kojarzy :)
    Pobieranie danych...
  • Paaattie19 to niestety nie to :< moja instruktorka powiedziała żebym wpisała riddim w googlach ale mi to nie pomogło. Więc ponawiam pytanie. t\Tekst refrenu jest mniej więcej: ram pam pam pam shake your booty (albo body albo shake it with me) i to jest takie rytmiczne, do klaskania trochę, część piosenki jest szybsza i jest wtedy takie oyoyoy. Ktoś coś kojarzy?
  • znalazłam!! jakby ktoś również tego szukał ;))

    Pobieranie danych...
  • Szukam piosenki zumby w której jest dużo trąbek lub instrumentu trąbkopodobnego heheh, w refrenie śpiewają:zumba la te kiero zumba i znów coś podobnego,zumba .... zumba......,a potem coś todo zumba ja, zwrotki są wolniejsze praktycznie mówione,z góry dziękuje
  • Pobieranie danych...


    chyba ktoś z Was tego szukał :)
    Podziękował(a) (1)papcia
  • @elka950

    Może tego szukasz?

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)elka950
  • Ja z kolei szukam piosenki wolnej, której tekst w refrenie brzmi mniej więcej "boom boom corazon". Musi to być jakaś nowa piosenka bo od niedawna ją tańczymy.
    Pomóżcie.
  • Szukam piosenki, w której na początku jest "sia la la la", początek jest dość wolny, a potem w refrenie jest bardzo szybka i jest coś takiego: "o le o le o la la, o le o le o la la, dondes tuuuuu"
  • hej szukami piosenki ale nie wiem jak sie pisze wiec te slowa wiec po prostu napisze to co slysze :D to leci jakoś" aciaa aciaa aee " z góry dzięki ;)
  • kitteczkakkitteczka Użytkownik
    edytowano 16.05.14 o 12:28
    @Gość: może to Estoy enamorao?
    Zmieniony przez kitteczka
  • Poszukuje pewnej pisoenki mianowicie zaczyna sie od takiego jakby tyk tyk, potem taki szybszy rytm e santo speso a gdzies w srodku tej pisenki jest cos takiego elo elo mate ana sonja w tym momencie wyciagamy rece do przodu jest tam jeszcze troszke jakby rapu w tej pisoence :)
  • Witam wszystkich zumbowiczów :)
    Poszukuję dość szybkiej piosenki, w której ktoś krzyczy "en la morada!" (albo coś podobnego). Kojarzy ktoś..??
  • czarownica?
    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.