Szukam piosenki z zajęć Zumby

19091939596200

Odpowiedzi

  • hej szukam takiej piosenki gdzie jest "no łi łi on no łi łi on" i cała jest z łi, próbowałam szukać po ang z we wee were itd. ale nie znalazłam, proszę o pomoc
  • @asioola: ?
    Pobieranie danych...

    @TEA: ?
    Pobieranie danych...
  • Witam,
    bardzo proszę o pomoc. Kiedyś słyszałam w radiu taki utwór o rottweilerach, które nie żyją. Było tam coś o tym, że choć u Boga mają łąki i pełną miskę to one wcale tego nie chcą i wciąż szukają drogi do swojego domu w Warszawie. Próbowałam wpisywać jakieś pojedyncze frazy itd., ale nie znajduje mi nic. Może ktoś kojarzy? Bardzo mi zależy i będę niezmiernie wdzięczna za pomoc...
    Pozdrawiam
  • kitteczka dziekuje ci bardzo bardzo! :)
  • Witam szukam piosenek
    1. na początku idzie ,,tocha tochatocha.. a później dale de tu cuerpa ...aj. Śpiewa chłopak i dziewczyna.
    2. Coś iszie,, santo domingo szi bum szi ye''
  • ClawCClaw Użytkownik
    @Kasienka87

    Ta pierwsza to może to, chociaż nie wiem czy do końca pasuje do opisu:

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Kasienka87
  • dokladnie nie pamietam ale: w refrenie cos tam to i yo(chyba) [...] soul eoeo eoeo
  • Wow, dzięki, super! wiri wiri :D

    Mam jeszcze jedną, śpiewa kobieta, wchodzi w refren i zwalnia "oli li li ola... " i pozniej przyspiesza" is sambra b... bootha bootsia? ooo" powtatrza 3 razy
    nie potrafię napisać poprawnie słów ;/
  • wskazówka na przyszłość, wycinasz kawałek np z filmu i zamieszasz go, bo nudząc o tak: nanana nana na nana naaaaaaana nana
    ktoś może nie wiedzieć jaka to moledia :D
  • jak mam wyciąć kawałek z filmu jak to na zajęciach leciało?
  • Dziewczyny, help!
    Szukam piosenki, w której w refrenie jest RAM PA PAM PAM (x4), a później chyba Shakira(?) coś tam sobie śpiewa. Potem wchodzi taka jakby dubstepowa nutka, szybka i energiczna. Więcej nie jestem w stanie sobie przypomnieć.
    Wiem, że błyskawicznie odgadujecie piosenki dlatego liczę na pomoc :)
  • emka o to chodzi? ostatnio mi się bardzi wkręciła :))
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Zumbaholic
  • hej pytanko o piosenke mi sie z tarzanem kojarzy duzo bebnow skakania itd
  • Hej :) Ja swoją znalazłam sama. Podrzucam, gdyby ktoś może poszukiwał :) Pozdrawiam :)
    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.