Muzyka z Russian Music Box

1233234236238239254

Odpowiedzi

  • ewoczek94 i znalazłaś tą piosenkę z tą dziewczyną ?
  • hey,
    zobaczyłam fajny teledysk na którym śpiewał blondynz włosami średniej długości i czerwonej marynarce, siedział na barowym krześle w studiu a za plecami wyświetlał się czarno biały film, niestety nie znam wykonawcy prosze pomóżcie z góry dziękuję
  • mona80mona80 Użytkownik
    edytowano 28.02.14 o 21:27
    Chyba o to Ci chodziło
    Николай Басков - "Вишневая любовь"
    Nikolay Baskov - Vishnevaya lyubov
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez mona80
  • o to chodziło DZIĘKUJE
  • Witam. Kilka dni temu na programie ru.tv leciał teledysk w którym występowały trzy kobiety. Jedna z nich była brunetką a dwie blondynkami. Akcja toczyła się w scenerii starej wsi.Oprócz dziewczyn w teledysku występowało również trzech chłopaków w dresach. W teledysku pojawiał się samochód marki Subaru (kolor niebieski) oraz Łada a także traktor (ciągnik). Pojazdy "kręciły bączki". Wydaje misie, że nazwa zespołu była dwuczęsciowa.
  • papciapapcia Użytkownik
    edytowano 6.03.14 o 20:40
    Gość ziambo1

    ФАБРИКА "Не родись красивой"

    Fabrika - "Ne Rodis Krasivoj"

    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez papcia
  • sivyyssivyy Użytkownik
    Może tutaj zapytam :)
    Taki housowy kawałek w stylu Roberta m, w tle vocal rozciągnięty cos w stylu "I need your love and i need you babyyyy" / Gość jedzie mercedesem cabrio przez jakieś rosyjskie miasto, dziewczyny gadają przez telefon, jedną z nich zabiera i jadą dalej przez miasto z takim rozmazanym przyspieszeniem :) leciało na eska freshmix 28.02. Po lewej stronie teledysku czarnowlosa dziewczyna gada przez telefon a po prawej na zmianę jej koleżanki się pojawiają...
  • Szukam piosenki, którą śpiewają chyba 3 dziewczyny. W piosence pada "maszinu" czy coś w tym stylu.
  • Gość Goldi
    Trochę mało info. Pierwsze co mi przyszło na myśł to Zhanna Friskie - "Portofino" ale to śpiewa jedna dziewczyna :)
    proszę zobacz :)
    Pobieranie danych...
  • Dziękuję bardzo za znalezienie, to ta piosenka. :) Byłam przekonana, że śpiewa kilka dziewczyn i to chyba w jakimś garażu. Pewnie teledyski mi się pomyliły... Dziękuję jeszcze raz. :)
  • szukam linka na you tube albo inne, lub imie piosenki, moze pomozecie:)
    koniec jesze szybciutko nagralem, zeby miec imie ale, niemam takich literek.
    kròtki blondyn w okularach w czerwonych spodniach i berzowej kurtce, spiewa w autobusie lub tramwaju, pod koniec jak nagralem imie piosenki , to on biegnie ulica, zuca teczke, i widac jak autobus odjezdza a z tylu dziewczyna sie patrzy z okna. nazywa sie ... NBaH ÃopH .... CeBepHoe cnRHNe.. ^^
  • papciapapcia Użytkownik
    proszę

    Иван Дорн - Северное сияние

    Ivan Dorn- Severnoe siyanie

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)ewoczek94
  • O jak fajnie :) hyba bym sam szukal pòl dnia i , i tak nie znalazl^^
    serdeczne dzieki, pozdrowienia i do nastepnego razu ;)
  • papcia
    :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.