Szukam piosenki!

13536373941

Odpowiedzi

  • @cytrynowy weź się od... ode mnie, przecież ja się w ogóle nie odzywałam do ciebie!
  • @cytrynowy z tym Schillerem to chyba o mnie ci chodzi, ale może lepiej popatrz dokładnie co tam napisałem bo na pewno nie to co piszesz...
  • @Gonzo1982 nie, chodziło mu o moją odpowiedź w tym wątku, ale dziewczyna pytała o teledysk z lat 80, 90 i strzelałam że to schiller, podziękowała mi, choć to nie było to. i feel you jest rzeczywiście z 2003 roku, ale ja tam zawsze strzelam, bo wiem, że ludzi też czasem pamięć zawodzi, mylą się czasem o całe dekady. gdybym się chciała przejmować takimi różnicami ( a w tym przypadku to w sumie tylko 4 lata ) to bym tu wielu piosenek nie rozpoznała, a mam już na koncie ,,trochę" sukcesów:)
  • @giguklu A wiesz może jaki tytuł ma nowa piosenka Bruno Marsa, która ostatnio leci często w radiu.....i jedna rzecz to na pewno nie jest "Treasure". To jakaś inna jego piosenka.
  • werk512werk512 Moderator
    edytowano 27.12.13 o 12:11
    @cytrynowy
    Tutaj masz miesięczny wykaz częstotliwości granych utworów Bruno Marsa w radiach.Jeśli nie Treasure to może Locked Out Of Heaven

    http://radioarchiwum.net/artist/11740/bruno-mars/tracks
    Zmieniony przez werk512
  • Hej, szukam piosenki, polskiej piosenki, leciała kiedyś na vivie. śpiewa ją chłopak i tam leci coś jej włosów czar anielski ... coś tam coś tam pomocy
  • @werk512 Nie to nie jest Locked Out of Heaven.
  • Ale ta stronka mi pomogła. Znalazłem ją. Tytuł " Moonshine".
  • Szukam teraz kolejnej piosenki. W teledysku Eminema i Rihanny "Monster". Widać, stare teledyski Eminema i chodzi mi o jeden z nich. W owym kawałku Eminem jest świrem w kaftanie bezpieczeństwa, siedzi na kozetce a jego terapeutą jest Dr.Dre.
  • To rzeczywiscie nowa piosenka Bruno Marsa (2012).
    --
    Eminem - My Name Is
  • @LesteroV Szukam jeszcze jednej piosenki, z bajki "Brenda i Pan Whiskers" z odcinka "Pustka w głowie"

    [link:kreskoweczki.pl]

    Ten kawałek leci mniej więcej w fragmencie 5:26. Zna ktoś może tytuł i wykonawcę?
  • Witam :) szukam piosenki cos w refrenie ''dancing dancing on the floor'' bardzo prosze o pomoc !
  • Witam
    Szukam jednej piosenki:
    nie wiem w jakim języku jest śpiewana ale pamiętam jak wyglądał teledysk. Wszystko dzieje się w pokoju lub mieszkaniu w którym śpiewa mężczyzna i wszystko wokół niego się pali. Wszędzie widać płomienie i to jest główny motyw tego teledysku. Pamiętam też moment w którym wszystko w tym pokoju zalewa woda ze zraszaczy przeciwpożarowych czy czegoś w tym stylu. Wszystko zaczyna się cofać jakby nagranie było puszczone od tyłu woda zaczyna się cofać i lecieć do góry. Zaczynają też pojawiać się płomienie i wybucha pożar, płoną całe ściany i meble a ten facet tam siedzi w tym płonącym pokoju i śpiewa. Pamiętam też moment w którym pokazano drzwi od zewnątrz do mieszkania w którym on jest tak jakby z korytarza i zza tych drzwi wyłaniają się płomienie. Możliwe że w tym teledysku była też kobieta na korytarzu i stała przy tych płonących drzwiach mogła też śpiewać ale nie jestem pewna.
    Trochę dużo zajął tan opis, ale bardzo zależy mi na tej piosence. Mam nadzieję że ktoś skojarzy ten teledysk,
    z góry dziękuję za odpowiedź ;>!
  • Freya88FFreya88 Użytkownik
    edytowano 10.02.14 o 18:20
    @Gość asia1990ny
    Ricky Martin
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez Freya88
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.