Szukam piosenki!

13537394041

Odpowiedzi

  • Szukam piosenki często leci w RMF koło godz 14:40 nie jestem pewny co do słów ale w refrenie cos takiego było: in fire in the dire i potem leciało słów "ooooooooo" piosenka śpiewana przez kobietę;)
  • Cześć,
    szukam utworu z którego niestety pamiętam tylko klip :)
    Tak więc czarno-biały teledysk, śpiewa po angielsku facet, łazi po jakimś mostku czy innym cosiu. Powstało to to w latach 80-90 tak myśle.
  • giguklugiguklu Użytkownik
    @Gość monia, może schiller- i feel you?
    Podziękował(a) (1)cytrynowy
  • szukam piosenki nie wiem jaki ma tytuł ale w tekście jest right now If you really love me dalej realy realy love me jak wpisuje w google to mi wyskakują ale to wszystko nie to, pomocy!
  • renarena Użytkownik
    @Gość monia, moja propozycja
    Pobieranie danych...
  • renarena Użytkownik
    @Gość mlp sprawdź to
    Pobieranie danych...
  • nie nie to zna ktoś to?
  • Witam szukam piosenki pomóżcie nie pamiętam jak się nazywa, pamiętam jedynie jedną scene a mianowicie
    W tunelu grupa ludzi została otoczona przez innych ludzi i w tym momęcie dziewczyna z długimi włosami zaczęła kopać jakąś kulę złotą i obijać tych ludzi którzy ją otoczyli, przy czym śpiewała. Wczesniej śpiewał jakiś chłopak.

    PLS POMOCY!!
  • Tam chyba było coś spiewane w refrenie "opy czalou, opy czalou..." (sorki ze takie niewiadomo co ale nie mogę się domyślić co to konkretnie było)
  • Cześć, szukam piosenki, ale pamiętam tylko teledysk. no wiec, był tam chłopak, młody, który malował się na klauna? czy coś w tym stylu, spotkał się z kolegami dwoma którzy też byli podobnie pomalowani. pamiętam jeszcze, że pod koniec oni weszli do jakiegoś klubu i było coś w rodzaju "bitwy tanecznej". baardzo prosze o pomoc, z góry dziękuję :)
  • @Gość kris123
    The Chemical Brothers - Galvanize
    Pobieranie danych...
  • Niestety nie chodziło mi o to ;/ Akcja była gdzieś na prakingu podziemnym chyba

  • renarena Użytkownik
    @Gość Może Pump it Black Eyed Pease?
  • panowie, interesuje mnie piosenka z tego filmiku
    Pobieranie danych...
    , 9.10 min. Z góry dziękuje :)
  • Sandu Ciorba - Dalibomba
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.