Muzyka z Russian Music Box

1225226228230231254

Odpowiedzi

  • mona80mona80 Użytkownik
    Przed chwilą tego słuchałam niestety nie to tamto było wolniejsze.
  • No dobra może to będzie głupie ale widziałaś moze klip ТИНА КАРОЛЬ "ПОМНЮ"? :)
  • uch zobacz to:)
    Pobieranie danych...
  • mona80mona80 Użytkownik
    Kawałek tak, ale to też nie to, a a tamto żółte to jakby przy zachodzie słońca.
  • mona80mona80 Użytkownik
    Też nie, dzięki Ewa że i tak się tym zajmujesz, nie spieszy się samo się znajdzie.
    Na pewno blondynka w typie Gagariny włosy spięte bez grzywki chyba, piosenka wolniejsza, ale bez przesady zachód na łąkach lub polach.
    Zbliżenia podobne jak w klipie Gagariny Navek, chyba wyłapałam słowo neba, nebo.
  • no oki szukam dalej :)
  • mona80mona80 Użytkownik
    Nie musisz na już, dzięki i tak ja już mam mętlik w głowie od tych blondynek któe dziś przesłuchałam :D
  • mona80
    hihihhih :) wierzę ci :)
  • mona80mona80 Użytkownik
    Znajdzie się, plus poszukiwań jest taki że znajduje się przy okazji całą masę nowych fantastycznych kawałków :D
  • Hej :) szukam piosenki która leciała dzisiaj około 14:15 na kanale ru.tv. Śpiewa ją blondyn w średnim wieku , w refrenie pojawia się "wierna" . Byłabym wdzięczna za pomoc :)
  • Gość Anka
    Musisz powiedzieć coś jeszcze. To za mało info. Opisz klip albo wykonawcę. Blondyn brunet jak ubrany?
    A to słowo to być może Viera"
    proszę zobacz:)
    Pobieranie danych...
  • Nie, nie. Chodziło mi o to że w refrenie śpiewa że ta dziewczyna była wierna
  • Gość Anka
    ale nie powiedziałaś jak wyglądał wokalista ani nie zapodałaś żadnego szczegółu. Powiedz coś więcej :) Bo w tej chwili na serio nie kojarzę.
    W tej chwili mam na myśli tylko to:
    Pavel Sokolov - "Viernaya"

    Pobieranie danych...
  • @ewoczek94 tłumaczenie jak najbardziej mogłoby być:) chętnie przeczytam o czym ta spiewają:)
  • clairdulune
    Oki przetłumaczę zatem dla Ciebie. Dam Ci znać kiedy wstawię to tłumaczenie: Снежно (S`NEЖNO) - "Не стреляй в моё сердце" na tekstowo. Podeślę Ci bezpośredni link :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.