Muzyka Z ZUMBA Fitness Center

16869717374124

Odpowiedzi

  • Witam. Poszukuję piosenki, którą tańczymy na koniec zajęć. Są w niej chyba mniej więcej takie słowa: yo te amo y tu forma de ser... yo te pasarlo czy coś takiego.
  • To może ktoś pomoże mi ;) Szukam piosenki w gangsterskim stylu, zdecydowanie bliżej jej do 'yo te beso' niż do el amor el amor ;d Na początku jest szybki, zdecydowany rytm, do którego my na zajęciach maszerujemy w miejscu. Potem następuje zwolnienie, zaczyna się zwrotka, śpiewają faceci. W czasie zwrotki w kilku momentach machamy rękami niczym ptaki ;p Potem następuje przyspieszenie, ja wykminiłam że tego przyspieszenia jest jakieś 8 wersów ;d z tego każdy wers wygląda tak że najpierw jest jedno słowo wykrzykiwane dwa razy, a potem bardzo szybki rap z którego nic nie można zrozumieć. Te dwa słowa to np. 'el czi (el dżi?) el czi!' albo 'pegate!' pegate!' no i w całości jeden taki wers prezentuje się tak : 'el czi! el czi! jgdhsig;hssgjdj;gfsgfgsf' 'pegate! pegate! jfdk;dhsjgs;gjs;gsdh'. Potem znowu jest coś w stylu 'mas mas! czy 'bas bas', do którego wykonujemy taki ruch w stylu 'masz coś?!', czyli ręce lekko ugięte rozłożone w boki, jedna noga lekko w przód, i takie hm, pochylenie?. Potem znowu ten szybki rytm jak na początku. Byłabym bardzo wdzięczna jak by komuś udało się rozszyfrować :) Wiem oczywiście że układ układowi nierówny, a do jednej piosenki może powstać tysiąc różnych układów, ale może ktoś skojarzy ;) Byłabym wdzięczna :)
  • Może chodzi o tą piosenkę :)

    Pobieranie danych...
  • A zna ktoś piosenka z "zoomer da zoomer da balacio?" nie wiem nie znam słów dokładnie :P śpiewa kobietka :)
  • ktos kojarzy pewna piosenke w stylu 'gimbo gimbo taca taca gimbo' ??(dokladnie nie pamietam czy gimbo lub limbo a moze cos innego ale napewno sie konczy na .imbo)spiewa facet w bardzo szybkim tempie.
  • hurra dumna jestem z siebie znalazlam piosenke o ktorej zapytalam wyzej.wrzuce tu moze komus sie spodoba :-)
    Pobieranie danych...



  • Szukam piosenki z zumby. Pamiętam tylko że w refrenie jest coś takiego: Zumbare bare rese hio, x2, i coś w stylu ola ola oja oja ola ole, nie wiele pamiętam a super piosenka, już od dobrego roku jesr na zumbie
  • Kitteczka niestety to nie to... Jeszcze są tam takie słowa to the right dancing to the right - idziemy w prawo, potem jest to samo w lewo.. o ile dobrze pamiętam słow
  • Hej proszę o pomoc szukam piosenki ze słowami (no no no ) wypowiada je kobieta piosenka jest szybka po tym wchodzi refren (diva laketiwa ... le le le ) coś w tym stylu ale pewna nie jestem szukam jej z pół roku i jakoś nie mogę na nią trafić proszę o pomoc
  • Ktoś pomoże i wspomoże tytułem? :)
    [link:sendspace.com]
  • Iwona1988, może to?
    Pobieranie danych...
  • Zizolka to to!! Dziękuję!! :))
  • Hej, szukam jeszcze jednej piosenki, takiej dosyć wolnej, w refrenie jest "iyo... coś tam coś tam iyay, i dalej słowa, i potem iyoiyo znowu coś, iyay..." :)
    Znacie taką?
  • Podziękowali (2)pplain ruda1
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.