Szukam piosenki z zajęć Zumby

14647495152200

Odpowiedzi

  • Na Zumbę chodze do: Artura Mizgały, Marioli Pasikowskiej lub Regli Hernandez ;)
  • wiedziałam że Regla! tylko ona tańczy Carrito Rojo De Carrera ;D próbuję skojarzyć te 2 pozostałe piosenki ale ciężko mi idzie...
  • a Ty skąd jesteś i do kogo chodzisz ?? :)
  • właśnie te dwie piosenki to u Regli były :)
  • a ja słyszałam kiedyś na zumbie taką wolną piosenkę, miala wolny rytm najpier spiewa facet potem dziewczyna i w refrenie wylapałam tylko słołowo "mirande" bądź mirande macarena cos takiego mi swita w głowie. moze ktos cos?:)
  • kto mi powie jak nazywa sie taka piosenka po angielsku spiewa w niej facet i babka ;)
    wystepuja slowa "what's going on" , " I knooow..something going on" - to nie jest Non Blondes. Kurde ostatnio bylo to na zumbie . to taka nie zumbowa piosenka ale dosc znana chyba z lat 80. w radiu czasem leci :)
  • @kate: skojarzyło mi się z tym
    Pobieranie danych...
  • @LaChica, ja chodzę do wielu instruktorów. a raczej chodziłam bo powoli ograniczam ich ilość ;) Reglę niestety znam tylko z maratonów i niedziel w Parku Chorzowskim. to jakieś nowsze piosenki, które często ostatnio tańczy? jak jesteś z Myszkowa to pewnie byłaś na maratonie. było tam? :)

    a co do tej ostatniej to może to:
    Pobieranie danych...
  • a czy ktoś kojarzy może piosenkę z zumby zaczyna sie coś w stylu : "rikitikitiki" i tak kilka razy , rytm raczej szybki,
  • ktos kojarzy pewna piosenke w stylu 'gimbo gimbo taca taca gimbo' ??(dokladnie nie pamietam czy gimbo lub limbo a moze cos innego ale napewno sie konczy na .imbo)spiewa facet w bardzo szybkim tempie.
  • hurra dumna jestem z siebie znalazlam piosenke o ktorej zapytalam wyzej.wrzuce tu moze komus sie spodoba :-)
    Pobieranie danych...
  • @ik: może to hasta abajo tylko w wersji, której sama szukam?
    Pobieranie danych...
  • Kojarzy ktoś piosenkę z zumby, taką indyjską, raczej wolną gdzie mężczyzna śpiewał coś w stylu "Aaaaj, rybka, rybka, chory"
  • Gillu, może to?
    Pobieranie danych...
  • @kiteczka : niestety to nie to :( tamta piosenka byla znacznie szybsza i wlasnie w refrenie bylo cos w stylu riki tiki tiki , slyszalam ja na wakacjach ale napewno byla z zumby, bo puszczał to instruktor zumby.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.