Szukam piosenki z zajęć Zumby

14546485051200

Odpowiedzi

  • Martinna, może to to?
    Pobieranie danych...
  • Szukam takiej bardzo szybkiej piosenki, jest ona długa, ponad 5 minut, w refrenie są takie ruchy na brzuch i ręce, w pewnym momencie jest też jeden krok cumbii i wtedy śpiewa "cumbia, cumbia, cumbia, cumbia", najbardziej pomocne może być to, że ma ponad 5 minut i jest bardzo wyczerpująca, jeśli ktoś kojarzy to bardzo proszę...
  • zuu -> taaak , doookładnie - to właśnie ta piosenke. Wielkie dzięki :)

  • Kochani czy kojarzycie może takie piosenki z Zumby:
    1) nie mam pojęcia jakie są słowa, jest to po hiszpańsku , a układ mamy do tego taki jakbyśmy prowadzili samochód , chodzi mi o ruch rąk :)

    2) po hiszpansku równiez , zrozumiałam tylko słowa "nosa", często się pojawia

    3) po hiszpańsku :) w układzie mamy często tutaj krok salsy i słowo jakie wyłapałam to " paso "

    Może ktoś coś... ? :)
  • Yo! Kojarzy ktoś super energetyczną piosenkę "shake shake shake... la loca esta vida loca .... push push push" ? jakoś tak :)
  • @LaChica:

    1.
    Pobieranie danych...


    2.
    Pobieranie danych...



  • szukam piosenki śpiewanej po hiszpańsku, która rozpoczyna się od kilku brzmień gitary, tempo jest raczej szybkie. W układzie robimy najpierw 4 kroki - krok w prawo, w lewo, w prawo, w lewo, potem w miejscu prawo i lewa ręka na zmianę do góry (szybko) i odstawiamy potem prawą nogę w prawo (takimi małymi kroczkami, jakby odjeżdżała). Potem wszystko to samo ale zaczynając od lewej strony i odjeżdża lewa noga. Jedyne słowa jakie udało mi się wychwycić to coś w stylu "bellavio" lub i jest to taki wolniejszy moment, wtedy wystawiamy do przodu prawą rękę, dodajemy lewą, przyciągamy je do siebie i unosimy nad głowę (w taki zmysłowy sposób)
  • Szukam piosenki w stylu hinduskim chyba śpiewa Arash z jakąś babką , co jakiś czas kobieta ta robi buziaczki. Jeśli ktoś kojarzy piosenkę proszę o pomoc .
  • @Martyna, może to Tarkan?
    Pobieranie danych...
  • Tak to to bardzo dziękuje !
  • Bezimienna - taaak- ta 1. to właśnie ta :) Bardzo Ci dziękuję.
    ale ta z tym slowem "nosa" to nie Michael Telo jakaś inna , bardziej taka w rytmach kubańskich :)
  • @LaChica, skąd jesteś? jeśli ze Śląska to do kogo chodzisz na zumbę? to może ułatwić sprawę ;)
  • jestem z Myszkowa :p
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.