Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1626365676885

Odpowiedzi

  • Ja też nie mogę znaleźć piosenki, którą usłyszałam w radiu. Mam jej kawałek na telefonie. :(
  • Poszukuję starej anglojęzycznej piosenki z lat 70. Śpiewa facet i w refrenie się jąka.
    Beyby lub coś podobnego.... Chcę zrobić z niej prezent dla brata.Ma miłe wspomnienia z nią związane. Nic więcej nie wiem.Raz ją przez przypadek słyszeliśmy w Voxfm.
  • @Gość może led zeppelin-baby i'm gonna leave you?
  • Niestety, to nie ten utwór. Może coś jeszcze wpadnie komuś na myśl. Poszukuje nadal. Pozdrawiam
  • szukam starej piosenki HH w ktorej koles siedząc w autobusie widzi trzy dziewczyny (koleżanki) i jedna z nich wysiada a dwie pozostale zaczynaja obgadywać ta która wysiadła.
    Z góry dziękuje
  • Szukam piosenki: W refrenie jest takie coś: Oj nie nie nie nie nie nie nie oj nie nie nie nie kochaj mnie albo kocham cię. :D Ta piosenka jest disco polo
  • Cześć, Szukam piosenki , piosenka jest nowa i chodzi w radio( nie komercyjne radio). Wydaje mi się że wokal podobny do wokalisty happysad i refren zaczyna się od słow " I co " :)
  • Hej :] Dziś wpadła mi do ucha nutka , tyle że jak oglądałem teledysk to nie było tytułu. Prawdopodobnie francuska i pamiętam tyle co nieco z teledysku . Śpiewała w nim kobieta o czarnych włosach, dość krótkich , ubrana była cała na czarno i miała na głowie również czarny kapelusz , miała dosyć jasną karnacje i w tym teledysku tańczyła podczas balu z mężczyzną o również czarnych włosach , który miał dosyć długie włosy i pejsy
  • In-Grid - In Tango

    Pobieranie danych...
  • tak to taa
  • wielkie dzięki
  • Hej :) Szukam brazylijskiej piosenki, która leciała dość dawno na 4fun'nie.
    Śpiewa w niej dwóch gości jeden o ile pamiętam łysy, drugi ciemny z bródką ( koło niego tańczyła dziewczyna,o ciemnej karnacji i włosach). Jedyne co utkwiło mi w pamięci to jacht.
    Będę wdzięczna za pomoc :)
  • Witam, szukam kawałka rapowego, ma 3 zwrotki, śpiewane przez 3 różnych gości, refren leci jakoś tak: ' przepraszam za błędy popełnione w moim życiu, przepraszam że przez cały czas trzymałem je w ukryciu'.
  • Witam.
    Pobieranie danych...

    Dokladnie chodzi mi o piosenke zaczynajaca sie na minucie 8:30-11:40
    Meczy mnie to od kilku dni...
  • Cześć wszystkim :)

    Szukam piosenki bodajże hiszpańska, coś w ten deseń. Wesoła, dość żywa. Brzmi jak nasze disco polo, w tekście, a właściwie refrenie ciągle powtarza się tekst co w polskim języku brzmi mniej więcej jak: "cip cip cip ta"? dalej de corazon (serce). Słyszę dość często w radio plus. POMOCY! :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.