francuski utworek

witam. przypomnial mi sie jeden utworek. w tekscie uslyszec mozna bylo cos w stylu '' szpilko wrei''... nie pamietam z niego niczego wiiecej w sumie. jesli cos mi sie przypomni, z pewnoscia to uaktualnie. tymczasem jesli komus cos wpadnie do glowy, niech zarzuci:-) Pozdrawiam

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • Dodaj jeszcze kto spiewal (mezczyzna, kobieta, duet...), oraz typ muzyki. Bedzie ciut latwiej komus dac propozycje ;)
  • wybacz. moj blad:-) spiewala to kobitka. typ muzyki. nie do konca jestem w stanie stwierdzic. cos w stylu delikatnej mieszanki pop- oraz techno:-)
  • Taki luzny strzal:

    Kate Ryan - Désenchantée

    Pobieranie danych...


    Francuski to akurat nie jest moj konik ;) Moge Ci jedynie polecic przesluchanie kilku utworow wlasnie Kate Ryan oraz In Grid, Alizee, bo m.in one tworza taka muzyke. Jesli chodzi oczywiscie o te bardziej wspolczesne wokalistki ;)
  • no niestety to nie to. teraz jestem mobilnie, wiec niebardzo mam jak przesluchac, jednakze wokalistki znam dosc dobrze. coz. dzieki za dobbre checi:-)
  • Pamiętam jak z kumplem fragment refrenu fonetycznie przestawiliśmy deliaktnie i brzmiało to jakoś tak "Szpilką w ryj". W drugiej części refrenu natomiast "Szpilką w płot"
  • Wiesz co? Słyszałem to kilka lat temu, tak mi się z francuskim skojarzyło:)
    Tak czy siak, to jest to. :) Dziękuję Ci bardzo:)
  • Nie ma za co ;) Ciekawe spolszczenie ;D
  • szpilką w ryj... tego nie było :D
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.