Muzyka Z ZUMBA Fitness Center

16667697172124

Odpowiedzi

  • Ula niestety to nie ta piosenka :( dziś na zumbie zwróciłam uwagę że na początku tej pisenki gra tylko jeden instrument coś w podobie gitary bandżo no i potem 2 klaśnięcia :)

    Ale przekopując youtuba znalazłam inna piosenke bollywoodzką która mi się bardzo spodobała :) wiec umieszczę linka bo może i Wam przypadnie do gustu :)
    Pobieranie danych...
  • może komuś się przyda :)
    Pobieranie danych...
  • Jeszcze raz wrzucam bo koleżanka się bardzo stara wszystko wrzucać :) https://www.facebook.com/zumbafan1
  • :))
    Pobieranie danych...

  • a zna ktoś piosenkę w rytmie samby, śpiewa facet i pojawia się tam słowo princessa lub preciosa , nie pamiętam:P refren jest bardziej melodyjny a zwrotka to słychać jakby recytował troche
  • niestety nie to, trudno będzie znaleźć bo niewiele słów pamiętam
  • A czy znacie dziewczęta piosenkę ze słowami coś w stylu ...please never don't (you) hurt me coś w tym stylu:P... do tego rozciągałyśmy się na sam koniec :) Iiii jeszcze jedna, ale słowa po hiszpańsku więc oczywiście nie znam :P ale układ leci tak ze dwa kroki do przodu na lewą noge i na prawą potem 4 do tyłu i kroki na mięśnie brzucha w szerokim rozkroku gibamy się samymi boczkami na prawo i lewo :P chociaż każda instruktorka ma pewnie swoje układy.... ale może jednak :D
  • szukam piosekni gdzie slychac jakby polsko, bosko, ale piosenka zagraniczna...
  • Pobieranie danych...
    ma ktoś tą piosenkę z tego filmiku?
  • a zna ktoś może taką wolną piosenkę (po hiszpańsku), na zakończenie już zumby, przy rozciąganiu, w refrenie koleś śpiewa "dida don dida don..." czy coś w tym stylu :P
  • A ja mam pytanie co do piosenki jednej: zaczyna się tak wolno delikatnie, koleś śpiewa coś w stylu 'el a musica..' a w refrenie jest jakies ole le le le coś tam coś tam, śpiewa kobieta, jest to żwawa piosenka, i w układzie często jest stanie w lewo, ręka lewa w górę i kręcimy tyłkiem, po chwili obrót i to samo na drugą stronę.. hmm nie wiem co jeszcze dodać,mam nadzieję, że ktoś poratuje :)
  • @monika: Fly Project - Musica
  • Poszukuję piosenki z układu zumby, przypominającego trochę taniec orientalny (egipski) by następnie przejść do uników przypominających capoeirę. O ile się nie mylę, to w słowach jest "hasta para bajo", a potem intonowane "ooooooo-ooo-oooo" :)

    To jedna piosenka, a druga -

    Pobieranie danych...


    od 1:12 - zna ktoś tytuł?
  • ta z filmiku - vamo a baila, autora nie ma bo to z płytki zumbowej, konkretnie zin 44
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.