Muzyka Z ZUMBA Fitness Center

16566687071124

Odpowiedzi

  • i nawet szybko znalazłam dokładnie to o co mi chodziło :) podaję, jakby też ktoś chciał :)
    Pobieranie danych...
    jeszcze raz dziękuję!
  • Seboo9SSeboo9 Użytkownik
    Jeśli chodzi o Shake shake shake to może to : DJ Antoine Shake 3x
    ???
  • Kto kojarzy taką rytmiczną, dosyć szybką piosenkę, w której na początku refrenu bodajże występują słowa mi corazon es para ti i za chwile boom boom?
  • A czy znacie taką piosenkę co zaczyna się melodia praktycznie jak Gasolina ale później jest coś z jump :P
  • Iwona1988, być może chodzi o Batuka Bum Bum
    Pobieranie danych...
  • myrianei to też nie to
  • @sylver123 Dziękuję!!!!!! To właśnie to!!!! :))))))))))
  • Kamila może chodzi o to
    Pobieranie danych...
  • Ta piosenka, której szukam z tym "mi corazon es para ti" na początku refrenu jest z zumbytomic.
  • Moja koleżanka założyła dzisiaj stronę na fejsie gdzie będzie wrzucać utwory z zajęć więc jeśli ktoś miałby ochotę to może polubic :) https://www.facebook.com/zumbafan1
  • ja szukam piosenki po hiszpańsku śpiewa facet, słowa które zapamiętałam to: me corase me corase me corase .... dosyć szybka zwrotka
  • Katrin! Tak! To to! Dziękuję!!!
  • Witam :)
    Poszukuję piosenki w klimacie bollywoodzkim, gdzie cały czas rytm piosenki jest tak jakby klaskany... ponąć ta piosenka znajduje się na orginalnych płytach zumba ale niestety nie ma ona jakiegoś konkretnego tam tytułu przez co nie mogę jej znaleźć :( Wiem że zaczyna śpiewać tą piosenkę mężczyzna a potem kobietka :) i tak na zmianę :) a i nie jest to piosenka : Billu Barber- Marjaani .

    Wiem że to strasznie mało informacji, ale jakby ktoś znała tego typu piosenki to proszę o odpowiedź a nóż widelec pojawi się perełka ;)
  • A i jeszcze jak jest śpiewany refren to na koniec jest dwa głośne klaśniecia a potem jeszcze raz refren i klaśnięcia :)
  • moze to bollywodzkie
    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.