Muzyka Z ZUMBA Fitness Center

16263656768124

Odpowiedzi

  • @kamila
    100% dacale- sany afrika
  • hej może ktoś bedzie kojarzyl, piosenka brzmi mniej wiecej tak: "coś tam coś bomba, coś tam cos tam bomba" dośc czesto sie pojawia slowo bomba ale ogolnie tekstu duzo nie ma, piosenka dosyc spokojna taka do kolysania biodrami :) z góry dzieki
  • attka ale to nie jest taaa piosenka:) ale dzieki za chęci:)
  • @kamila

    Pobieranie danych...


    ja ponawiam moją prośbę: jak ktoś kojarzy coś z "baila ho baila ho ba ba ba baila ho" :)
  • @Tengi czy o to chodzi?
    Pobieranie danych...
  • czy ktos tanczyl na zumbie do utworu "marioneta" (chyba taki jest tytul) ? szukam na ytb lub jakiejs mp3 ale nigdzie nie moge znalezc.
  • @dzas Tak! To to! Dziękować dziękować!!!! Niestety nic nie kojarzy mi się ze słowem "marioneta" :(
  • Może kojarzycie szybką piosenkę z dużą ilością szejków -często pojawia się coś w stylu - te te re tekio, te te re tekio (tylko tylko niestety zapamiętałam :( )
  • @abix22, Mode'Agentur - La Bomba lub King Africa - La Bomba? prędzej to drugie nawet.
  • Hej, poszukuję piosenek:
    1. Wolna, salsa chyba, tańczy się ja mniej więcej tak: 8 kroków, jeden (skłon), 4 (obrót). Ja słyszę coś takiego: este se muchere sempra, le come sta. Albo cokolwiek koło tego. Śpiewa facecik ;)

    2. Początek jest taki wybijany jakby na werblach, dwa tupnięcia nogą, shake, dwa tupnięcia nogą shake, potem się rozkręca do numeru tanecznego.

    3. Znana dosyć piosenka, układ refrenu to: przeskok z zumbą (2 razy), ręce do góry i bioderkami koło. Zwrotki, to kroki w bok, potem przeskoki z nogi na nogę, powrót. W tekscie coś o zumba rosa / nosa. Bardzo żywa. W piosence charakterystycna chwilowa cisza, po której następuje refren

    4. Piosenka z tekstem przypominającym ciuchcię :) jakieś cia-cia-cia-cia i nie jest to ciecierecie ;)
  • A ja szukam takiej piosenki, gdzie często pojawia się śpiewane coś w stylu "tik tak tik tak...." Śpiewa mężczyzna. Piosenka dość spokojna. Proszę o pomoc ;)
  • @Vicky może to?
    Pobieranie danych...
  • @Olala co do Twojej ciuchci to mi się kojarzy:
    Pobieranie danych...
  • Niestety to nie to, tam to brzmi bardziej jak ciuchciaciuchciaciuchcia zaśpiewane z 5 razy na jednym wydechu ;)
  • Pobieranie danych...

    Może to Olala :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.