Muzyka z Russian Music Box

1201202204206207254

Odpowiedzi

  • Jejku próbuję dosłyszeć ale nie mogę. Ona wykrzykuje te słowa dokładnie w 2.18 min.
    Wychodzi tańczy i nutka się kończy więc prosi tego gościa w samochodzie żeby jej włączył jeszcze raz ........
    no właśnie tylko co?
  • A te słowa, które śpiewa autor? Tam coś wykrzykuje, taki chyba refren (może tytuł) piosenki, ona też tam to wykrzyczała...
  • (...) Wsjela pajul sułajuł japajapajeja (...) :) Tyle rozumiem z tego wszystkiego
  • Pewnie usłyszałeś "wsio ja paju" - всё я пою
    tak wiem ale nie to słowo jest najważniejsze ... tylko to co ona wykrzykuje w np w 2.18 min. Co to jest za słowo? A ja .... i co dalej?
  • Pobieranie danych...
  • :)
  • Proszę pomóż. Kiedyś leciała piosenka ( 2005, 2006 r) pt. ALOSZA - to chyba był protest song o wojnie w Czeczeni. W każdym bądź razie wykonawca śpiewał o swoim koledze Aloszy, który zginął w czasie walk. (pamiętam tylko wątki - ech Alosza drugu ty moj, gawarił towariszcz boh,) Oryginalny tytuł to ALOSZA, ale pisany cyrylicą. Kto to śpiewał i gdzie to znalęźć ? Z góry dziękuję.
  • Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)kopek111
  • Znalazłam kilka wykonań tej nutki ale wcale nie jestem przekonana czy to Twoja nutka.
    Alosza napisane cyrylicą to Алёша
    Alosza drugu ty moj, gawarił towariszcz = Алёша другу ты мой, говорил товарищ (zachowałam pisownie słów tak jak je usłyszałeś)
  • Dziękuję ale to nie to. Tam był teledysk z pociągiem, bojowymi helikopterami, wojną, rosyjskimi żołnierzami.
  • Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)kopek111
  • mona80mona80 Użytkownik
    Ewa już ktoś tego szukał i nic, mi ta piosenka też bardzo się podoba próbowałam szukać po słowach na tyle na ile sobie radzę i nic, może Tobie się w końcu uda
    Pobieranie danych...
  • mona
    po których słowach szukałaś? Bo nie chciałabym się dublować :)
    po refrenie? Obiecuję, że jutro poszukam :)
  • mona80mona80 Użytkownik
    I po początku i po refrenie, ale wiesz jaka jest różnica między Twoim a moim rosyjskim ;)
    Poza tym ten gość w zielonym kogoś mi przypomina (młodszy brat Dominika Dżokera np.)
  • mona
    masz rację po słowach z początku utworu NIC i po słowach z refrenu także ZERO. wzięłam się więc za środek i próbowałam kilku zdań wyrwanych z kontekstu ale znaczących ...
    np: во мне живет музыка особенной породы = we mnie żyje muzyka szczególnego gatunku
    albo: моя музыка для тех кто хочет её слышать
    Jejku :) mam już połowę utworu ...

    PS Dominik? hihihihih .... :) No żebyś wiedziała jak się przyjrzeć dobrze to rzeczywiście tak wygląda :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.