Co to Za Utwór ( Opis Teledysku )

1242527293035

Odpowiedzi

  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Gość dziś o 19:13
    Macklemore & Ryan Lewis - Thrift Shop (feat. Wanz)
    Pobieranie danych...
  • WITAM! SZUKAM TELEDYSKU Z OKOŁO ROKU 2000 BARDZIEJ TO CHYBA RAP,M@&%#N DŁUGIE DREDY JOINTY,LASKI I WSZYSCY MIELI NA SZYJACH JAKBY JAMAJSKIE NASZYJNIKI ALE Z MARIHUANY.I LASKA NA BUJACZCE Z LIŚĆMI GANJI.PAMIĘTACIE? KIEDYS NA VIVA LECIAŁ
  • Szukam teledysku, który czasami jest na VH1. Jest impreza wchodzą pary dziewczyna i chłopak i zaczynają się całować, potem całują się dwie dziewczyny. Piosenka jest dość spokojna i na pewno z tego roku,
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Gość anetacass
    Może o to chodzi?
    Disclosure - Latch (feat. Sam Smith)
    Pobieranie danych...
  • Taak! Dziękuję bardzo!
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Nie ma za co;)
  • Hej, szukam teledysku, w którym śpiewa P.Diddy ubrany jest w czarny, skórzany płaszcz, występuje na scenie, a za nim orkiestra, słychać skrzypce, muzyka jest dość mocna (śpiewając aż czasem krzyczy). Możliwe, że to piosenka z jakiegoś filmu, dość znana.
  • @Gość Mikamh
    Pobieranie danych...
  • Chyba widziałam z tego koncertówkę, ale tak to ta piosenka, ile ja się namęczyłam. Dzięki wielkie werk512 . :)
  • Co to jest a teledysk , gdzie motywem jest idący m@&%#n przez miasto , są tez tam rysunki małych dzieci . Tam jeszcze kobieta śpiewa.
    i nie wiem własnie co to za piosenka.
  • Są w tej piosence takie słowa : grand tu mi hajer bejbi
    coś takiego .. to jest stara piosenka
  • glutpwagglutpwa Użytkownik
    edytowano 28.03.13 o 15:23
    witam, duży problem z urywkiem kawałka "Dj Luna - Hardstyle mix qlimax 2006"
    od 2 tygodni szukam tego zawzięcie i nic...
    czy ktoś wie jak nazywa się ten urywek?
    załączam go niżej,
    byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
    pozrdo

    [url=
    Zmieniony przez glutpwa
  • @Gość flipsyde - happy birthday?
  • to apropo tego kawalka z "murzynem"idącym przez miasto
  • Cześć szukam tytułu piosenki z teledysku w którym dziewczyna z bukietem róż kładzie po jednej róż w mieście a chłopak idzie za nią i te kwiaty zbiera. Proszę o pomoc.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.