Szukam piosenki z zajęć Zumby

11415171920200

Odpowiedzi

  • CynkaMi to niestety nie ta piosenka. idę jutro na zumbę, może usłyszę coś więcej ;)
  • szuakm piosenki, która w refrenie ma coś w stylu "es tu tu tu tu mi corazon". Bardzo skoczna piosenka ;) z góry dzięki ;)
  • Szybka cha-cha, pojawiają się słowa "uno i dos, uno i dos". Kojarzy ktoś?
  • cześć :) szukam piosenki z zumby, u nas jest do rozciągania, wolna angielska piosenka słowa 'step by...' a w samej muzyce słychać gitary elektr. dzięki za pomoc
  • o tę mi chodziło, może komuś też przypasuje
    Pobieranie danych...
  • Szukam piosenki z Zumby, chyba stosunkowo nowej, wcześniej nigdy do niej nie tanczylismy :) Spiewa facet jakimś dziwnym językiem , trudno powtórzyć to , co on śpiewa w refrenie :) jakaś chinszcyzna czy niewiadomo co :D układ mamy do tego taki, że obracamy sie raz w lewo, raz w prawo, wysuwajac przy tym ręce do przodu i w tył, tzn. obrót 1 x w lewo i przy tym tupniecie lewa noga :D no i te rece przod- i lekko w tyl, potem nalogicznie w prawo i tak coraz szybciej , piosenka nabiera tempa :) chyba wystepuje tam śłowko "si" tyle zdołałam zrozumiec :) i jeszcze do tej piosenki stojac normalnie przodem rekami koleczka: 2x koleczkarękoma w lewą stronę i lewa noga w bok <- , 2x koleczka rękoma w prawą stronę i prawa noga w bok . Wiem , że zagmatwane jest to co opisałam:D ale może akurat ktoś ma taki sam układ do tego i będzie znał piosenkę.
  • * małe sprostowanie :) To nie obrót w lewo/prawo ale skręt :)
  • Poszukuję piosenki w której na początku słychać śpiewanie choćby chóru takie alelle alelle, a póżniej są bębny w dosyć szybkim tempie.
  • chyba wiem o którą piosenkę chodzi z tym nieizdentyfikowanym językiem ;) ale niestety też nie znam tytułu. coś tam chyba jest takiego a kora kora bum i potem coraz szybciej . może teraz ktoś skojarzy, właściwie to też jej szukam , więc jak ktoż zna tytuł to proszę o odp
  • Szukam piosenki w której śpiewa mężczyzna. Jest baby na na baby na na baby stop stop stop stop i znowu baby na na baby na na baby na na stop stop i to stop najpierw jest 4 razy a potem 2. a potem jest coś w stylu balanti bajla balanti bajla.

    I szukam też piosenki w dużą ilością ilością trąbki. chyba nawet jest przez całą piosenkę. jak leci to zazwyczaj intruktorka z nami udaje tą trąbkę. śpiewa tam mężczyzna, ale z tego śpiewania jest niewiele. więcej tam trąbki.
    Błagam pomóżcie.
  • @Asia :czy o tę trąbkę ci chodzi?
    Pobieranie danych...
    a ta druga z opisu kojarzy mi się tylko z tym:
    Pobieranie danych...
  • Kitteczka niestety nie o tą trąbkę chodzi :(
    ale druga piosenka to właśnie ta której szukałam dziękuję :*
  • Szukam dwóch piosenek. Pierwsza wśród instruktorów zwana jest "koniem", wydaje mi się, że gdzieś w tekście występuje słowo 'sombrero', ale nie jestem pewna.
    A druga piosenka to ta z nagrania:
  • Bezimienna, ta piosenka z nagrania to "Danca Da Maozinha" :)
    Podziękował(a) (1)bezimienna
  • bezimiennabbezimienna Użytkownik
    edytowano 20.03.13 o 18:21
    Betka, bardzo dziękuję ;*
    "konia" już też znalazłam.

    teraz szukam piosenki z tego nagrania:
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ti_DhpxZ4ck#t=220s
    powinno się odtwarzać od razu na odpowiednim fragmencie, ale na wszelki wypadek jeśli coś źle zrobiłam to chodzi o piosenkę, która leci od 3:40.
    Zmieniony przez bezimienna
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.